Absolut w designerskim wydaniu

Absolut w designerskim wydaniu - Balsamstudio

Marka Absolut postawiła przed nami zadanie stworzenia lifestyle’owego materiału promocyjnego. Jego adresatami są najbardziej twórczy, a jednocześnie wymagający przedstawiciele młodej generacji: osobowości kreatywne i popularne w swoich środowiskach, innowatorzy, artyści, trendsetterzy, liderzy opinii, DJ-e, a także uczestnicy Projektu Pokolenie. Celem działania było wzmocnienie świadomości marki oraz wyeksponowanie jej wartości, które łączą ludzi o podobnych upodobaniach i stylu życia.

Absolut w designerskim wydaniu - Balsamstudio

Stworzyliśmy niestandardowy materiał promocyjny, który zachęca do lektury nie tylko treścią (recenzje imprezowych miejsc w kraju, wywiady z artystami, nowinki z sieci, pierwsza gra miejska pod patronatem marki Absolut i in.), ale przede wszystkim formą wydania. Wyróżnia go duży format, gazetowy papier i energetyzująca szata graficzna.

Absolut w designerskim wydaniu - Balsamstudio

Młodzieżowy luz i energia sąsiaduje tu z prostotą i elegancją typograficzną. Swobodne operowanie materiałem fotograficznym współgra z mocną kolorystyką z przewagą bieli, czerni i szarości.

Layout łączy w sobie nawiązania do klasycznej prezentacji drinków z motywami pełnej dynamiki zabawy na imprezie. Charakteryzuje go świeżość i swoboda w operowaniu różnymi, pozornie sprzecznymi środkami przekazu: od minimalizmu aż po kolaż. Wszystko po to, aby trafić w gust „absolutnych” ludzi.

Absolut w designerskim wydaniu - Balsamstudio

Balsamstudio

balsamstudio

Balsamstudio istnieje od 2008 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy kompetencje i skład naszego zespołu. Współpracujemy z markami polskimi, jednak bogate i co ważne różnorodne doświadczenie zdobywamy współpracując również z Klientami zagranicznymi, należącymi do wielu sektorów rynku.

Strona internetowa: www.balsamstudio.com.

Studium przypadku

Studium przypadku

Niebanalne pomysły, interesujące rozwiązania, ciekawe koncepcje...

Tu można pokazać projekt, opisać szerzej trudy jego powstawania, podzielić się doświadczeniem.

Zapraszamy do publikacji.

Współpraca

Piszesz? Fotografujesz? Malujesz? Rysujesz?
Może projektujesz to i owo?

Daj się zauważyć!

Wystawa, wykład? Happening, konkurs?
Targi branżowe lub konferencja?

Dzieje się i nikt o tym nie wie?
Napisz do nas.

Partnerzy serwisu

  • Kancelaria Adwokacka Szczepański
  • Galeria 81 stopni