Codzienne odkrywanie

Najwięcej uwagi poświęcam kolorowi. Jestem on dla mnie głównym środkiem artystycznego wyrazu. Materiał to zmysłowy, nasączony metafizyką, a praca z nim jest dla mnie codziennym odkrywaniem, jest pracą z energią na różnych częstotliwościach. To fascynujące, że całe życie można uczyć się koloru, wiedzieć o nim tak dużo, a mimo to pozostawać niemalże w niewiedzy!

Daniel Krzanowski

Tworząc staram się przemycić jakąś treść, coś pokazać, opisać, nadać temu wszystkiemu jakiś sens, nawet najprostszy. Staram się, aby to co robię, nie było jedynie artystycznym wyżyciem, ponieważ, proces twórczy to dla mnie zdecydowanie coś więcej niż zwykła aktywność.

Pix, Daniel Krzanowski

Otrzymuję liczne propozycje wystaw, zarówno z Polski jak i zagranicy, jednak nie śpieszy mi się do tego. Choć w kilku konkursach plakatowych zdarzyło mi się otrzymać nagrody, to jednak wiele przede mną, cały czas się uczę, i nie osiągnąłem jeszcze poziomu, którym chciałbym się tak bezpośrednio podzielić.

Daniel Krzanowski

Daniel Krzanowski

Daniel Krzanowski

Z wykształcenia jest mgr inż. architektem krajobrazu (Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II). Po studiach przez 2 lata pracował w zawodzie, jednak w chwili szczerości wobec siebie, postanowił porzucić profesję na rzecz świadomej samorealizacji i chęci tworzenia. Tworzy w różnych technikach malarskich, jednak najwięcej czasu poświęca malarstwu cyfrowemu, którym zajmuje się od 7 lat.

Strona internetowa: www.krzanoo.pl

Oto jestem...

Oto jestem...

Rysuję... maluję... fotografuję... projektuję.

Inspiruje mnie otaczający świat... inspirują mnie ludzie.

Zaczęło się...

Współpraca

Piszesz? Fotografujesz? Malujesz? Rysujesz?
Może projektujesz to i owo?

Daj się zauważyć!

Wystawa, wykład? Happening, konkurs?
Targi branżowe lub konferencja?

Dzieje się i nikt o tym nie wie?
Napisz do nas.

Partnerzy serwisu

  • Kancelaria Adwokacka Szczepański
  • Galeria 81 stopni