Unikatowy protest

Unikatowe 001

Używam sztuki. Staram się projektować rzeczy piękne i użyteczne, przykładam dużą wagę do staranności ich wykonania. Lubię różnorodność. Wykorzystuję tradycyjne techniki plastyczne - złocę, maluję temperą i akwarelami, tworzę grafiki i formy do tłoczenia, wykorzystuję w pracach kaligrafię. Pracę ręczną łączę z grafiką komputerową.

Unikatowe 002

Tworząc własną firmę myślałam o znalezieniu niszy i połączeniu moich pasji i kompetencji artystycznych w produktach potrzebnych, posiadających funkcję użytkową.

Unikatowe 003

Unikatowe 004

Dyplomy, certyfikaty, zaproszenia, podziękowania służą podkreśleniu wyjątkowości ważnych okazji w naszym życiu. Bywają bardzo poważne, familiarne, czasem żartobliwe a nawet dla najmłodszych, ale zawsze charakteryzuje je wysoka jakość plastyczna i dbałość o detale. Moja praca to mój "protest" przeciwko "bylejakości", która odbiera każdej celebracji wagę i urok.

Unikatowe 005

Anna Zandberg

Absolwentka wzornictwa na warszawskiej ASP oraz ekonomii  na AON. Od czasu studiów pracuje jako grafik tworząc identyfikacje graficzne dla firm.

Prowadzi własną firmę - art pracownię UNIKATOWE, projektuje i wykonuje niepowtarzalne prace na specjalne okazje: dyplomy, gratulacje, podziękowania, zaproszenia i produkty służące oprawie imprez, drzewa genealogiczne i kroniki; dla  firm, ale również dla osób prywatnych.
Oprócz pracy zajmuje się pisaniem ikon, tworzeniem obrazów, obrazków i ilustracji dla najmłodszych oraz pieczeniem pysznych, unikatowych tortów.

Strona internetowa: www.unikatowe.com.pl.

Anna Zandberg

Anna Zandberg

W Art pracowni UNIKATOWE realizuje niepowtarzalne prace
na specjalne okazje: dyplomy, gratulacje, podziękowania, zaproszenia.

Strona internetowa:
www.unikatowe.com.pl

Współpraca

Piszesz? Fotografujesz? Malujesz? Rysujesz?
Może projektujesz to i owo?

Daj się zauważyć!

Wystawa, wykład? Happening, konkurs?
Targi branżowe lub konferencja?

Dzieje się i nikt o tym nie wie?
Napisz do nas.

Partnerzy serwisu

  • Kancelaria Adwokacka Szczepański
  • Galeria 81 stopni