Bez zbędnych ozdobników

Natasza
Natasza

Piszę o Niej. Jest. I widzi. Ma troje oczu. To trzecie jest najbardziej tajemnicze. Przygląda się, ale nie ocenia. I oświetla. Oświetla spojrzeniem i wydobywa z modelki to, czego ona sama nie widzi. I ogrzewa. Ogrzewa spojrzeniem, bo to jak widzi kobiety przez obiektyw, to tak, jak patrzy na nie swoimi oczami.

Sroka
Sroka

Marta
Marta

Jej portrety wydobywają z kobiet ich prawdziwość bez zbędnych ozdobników, bo otwierają się przed Nią. Ona rozmawia, nastraja, rozśmiesza. Czaruje.

Jest maksymalnie nastawiona na odczucia modelki. Kręci film. Dobiera scenografię. Pisze dialogi. I cudownie nastraja. Ma kreatywność we krwi. Jest otwarta na pomysły, sama podsuwa najbardziej niemożliwe.

Blue

Sesje z Anką są mieszanką wybuchową lub wedlowską, co kto preferuje. U niej wpadasz w pętlę czasową, zapominasz o której i która jest. Trafiasz na profesjonalnego fotografa, który zaparzy malinową herbatę albo poczęstuje żubrówką, pogada z Tobą, zrobi cudny makijaż. Ten niesamowity kolaż kolorów, odczuć, śmiechu, zapachów w blasku flesza i w powiewie lekkiego wiatru z wentylatora jest niepowtarzalny i pełen magii. Efekty są zachwycające. Wiem. Byłam. Czułam.

Agnieszka
Agnieszka

Ania Wegner

Z wykształcenia jest psychologiem - pracowała w zawodzie wyuczonym parę lat a potem... potem pragnienie duszy i suma koincydencji sprawiły, że zajęła się fotografią.

... ze skutkiem dostrzegalnym gołym okiem.

Strona internetowa: www.aniawegner.com.

Ania Wegner

Ania Wegner

Z wykształcenia psycholog.
W zawodzie wyuczonym pracowała parę lat a potem... pragnienie duszy i suma koincydencji sprawiły, że zajęła się fotografią.

... ze skutkiem dostrzegalnym gołym okiem.

Strona internetowa:
www.aniawegner.com

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni