Bezpiecznie i stylowo

Po bardzo wyrównanej walce, wszystko stało się jasne. Tegoroczną edycję konkursu na model biznesowy zwyciężyła Joanna Bielenica z pomysłem na firmę My Fancy Ride, którym przekonała nas, iż bezpieczeństwo na drodze można połączyć z modą.

Go Creative. Biznes na start 2014
Radość zwyciężczyni konkursu, fot. Inkubator Starter

Na podium stanęły także: Irmina Knapik, która od teraz zajmie się zmienianiem designu polskich kościołów oraz Lucyna Draczyńska, która oferuje naturę oraz sztukę schowaną w przepięknej biżuterii.

Go Creative. Biznes na start 2014
Finałowa grupa, fot. Inkubator Starter

Finałową piątkę zamknęli: Katarzyna Gendek – Pan Obiad oraz Tomasz Rola z zespołem z pomysłem na aplikację Zielony Bilet. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów.      

My Fancy Ride

Pomysł na MyFancyRide zrodził się przypadkiem. Uznaliśmy, że na rynku na całym świecie nie ma kamizelek odblaskowych, które byłyby po prostu ładne. Większość z nich jest za duża i nie zachęca do noszenia.

My Fancy Ride
fot. My Fancy Ride

Po roku przygotowań, badania rynku, zastrzegania wzorów wypuściliśmy na rynek kamizelki, które nie tylko wyglądają fajnie, ale są również wykonane z najlepszych jakościowo certyfikowanych tkanin. A wszystko Made in Poland!

My Fancy Ride

Przez niecały rok udało nam się zdobyć użytkowników w Belgii, Antwerpii oraz Londynie tylko po to, aby jeżdziło nam się bezpieczniej i stylowo!

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni