Coś więcej...

Mieszkam w małej miejscowości na Podlasiu i z każdym dniem walczę o swoje marzenia. Wierzę, że w przyszłości spełnię większość z nich. Fotografia jest dla mnie jak tlen, który towarzyszy przez cały czas.

Ophelia, fot. Aga Bierko

Inspiruje mnie wszystko, od życia codziennego po filmy i muzykę. Często jest tak, że przebywając po raz pierwszy w danym miejscu, nawet absurdalnym, od razu widzę historię, która mogłaby się tu wydarzyć i już jestem pewna - tak, to właśnie tu zrealizuję kolejną sesję.

Emotions, fot. Aga Bierko

Długo dojrzewałam do decyzji czym tak naprawdę chcę się zająć w przyszłości. Nie wierzyłam w siebie, cały czas coś mi nie wychodziło, ciągle szukałam nowych kierunków, w których mogłabym się rozwijać. W końcu jednak przyszedł dzień, w którym postanowiłam, że będzie on pierwszym dniem mojej walki o swoje najszczersze marzenia.

Wtedy przyszedł przełom. Obroniłam pracę dyplomową, której przygotowanie zajęło mi pięć miesięcy. To sprawiło, że nabrałam jeszcze większej determinacji, odwagi i wiary w siebie.

fot. Aga Bierko

Uwielbiam kreować, tworzyć historie. Z każdą sesją chcę opowiadać nowe, coraz bardziej złożone. Chcę pokazać, że fotografia mody może być czymś więcej, niż tylko ładnymi obrazkami.

all hope is gone, fot. Aga Bierko

Mam wiele planów. Zostałam scoutem w agencji modelek, rozpoczęłam współpracę z firmą odzieżową, oraz planuję kolejny duży projekt modowy. W przyszłości chcę założyć własną firmę.

Aga Bierko

Aga Bierko

Fotograf mody. Ma za sobą publikacje internetowe w magazynach: Glacier, Stylisto, Getinspired; publikację drukowaną w  Ellements magazine, kilka wystaw zbiorowych podczas prezentacji prac końcoworocznych oraz pracy dyplomowej Akademii Fotografii i Przedsiębiorczości w Białymstoku, Suwałkach oraz Łodzi.

Strona internetowa: www.agabierko.com.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni