Fabryka Pokoi

Room Factory to projekt stworzony w odpowiedzi na lukę w środowisku dekoratorów wnętrz. W środowisku zastałym, bezpiecznie działającym na tych samych schematach. W naszych projektach widać młodość, kolor, niekonwencjonalność i pasję.  
Szczególną troska na początku naszej podróży objęliśmy okna, które traktowane po macoszemu, ubierane w szarobure zasłony i bazarowe firanki, tak bardzo zasługiwały na zagranie jednej z głównych ról w wystroju każdego pomieszczenia.

room factory

Room Factory to nie tylko bajeczne tkaniny, dobierane z największą starannością i wszelkie rozwiązania okienne od prostych karniszy po orientalne panel tracki. Dopieszczamy wasze ściany klasycznymi, ekskluzywnymi tapetami, zwariowanymi fototapetami lub pięknym kolorami, bo doborem farb też się zajmujemy. Kanapy, fotele, łóżka otulamy narzutami, kapami i poduchami, bo uszyjemy właściwie… wszystko.
Dla tych o nieskrępowanej wyobraźni tworzymy ścienne murale i romansujemy ze szkłem hartowanym.

room factory

Słowo 'factory' w nazwie dalekie niech będzie od skojarzeń z masową produkcją bez duszy. Każdy nasz projekt to spełnianie jednego, wyjątkowego, dekoracyjnego marzenia.
Wbrew wszechogarniającemu konsumpcjonizmowi, po prostu doradzamy naszym potencjalnym Klientom, delikatnie odciągamy ich od nietrafnych rozwiązań, a co najważniejsze naprawdę szczerze się uśmiechamy. I nadal poszukujemy, szperamy, nawiązujemy kontakty, uczymy się i otwieramy coraz bardziej.

room factory

Zapytacie o kolejne kroki?

Marzymy o fantastycznych żyrandolach i nieprzeciętnych dywanach.
O ultranowoczesnych meblach i romantycznych stylizowanych stolikach. Szukamy. Oddzielamy ziarno od plew. A to trochę trwa…

room factory

Zachęcamy do śledzenia naszego nowego, inspirującego cyklu, tworzonego we współpracy z Graffusem. A w nim... wnętrzarskie smaczki, dodatki do wnętrz i niebanalne rozwiązania.

Karolina Szymczyk

Dekorator, animator dziecięcy. Warszawianka zakochana w Grecji.
Dobry gust i poczucie estetyki zrodziły wpierw hobby, obecnie największą pasję - aranżowanie wnętrz. Od dwóch lat dekoruje, wymyśla, dobiera w firmie Room Factory. Uwielbia łączyć materiały o różnej stylistyce i estetyce. Kocha intensywne kolory i nietuzinkowe rozwiązania.
Uważnie podpatruje najnowsze trendy we wnętrzarstwie i umiejętnie dopasowuje je do potrzeb oraz osobowości swoich Klientów.

Strona internetowa: www.roomfactory.pl

Karolina Szymczyk

Karolina Szymczyk

W dzisiejszych ciężkich, szarych czasach może uratować nas tylko kolor różowy i sofa obłożona miękkimi poduchami, na której pomarzymy o niezwyczajnym jutrze.

Strona internetowa:
www.roomfactory.pl

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni