Jego ja

W swoim gabinecie powiesiłabym... pierwszą fotografię z projektu "Jego ja", pokazującego twarze dzieci z autyzmem, jako zwykłe twarze po których nie widać choroby. Obok nas też mogą być takie osoby, a my nawet możemy o tym nie wiedzieć. W projekcie brałam udział i do dziś to element, który pozwolił mi pogodzić pasję i poczucie misji z pracą zawodową. Strona projektu: jegoja.bloog.pl.

Sebastian - jego ja
Sebastian - fot. Marek Józwa

Małgosia Nowicka

Małgosia Nowicka
Całkiem inna Małgosia, fot. Rafał Grądzki, stylizacja Magda Nowak

Absolwentka studiów z zakresu Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu Doradztwa Zawodowego na Uniwersytecie Zielonogórskim.
Praktyk działań w zakresie fundraisingu oraz zarządzania organizacjami pozarządowymi, w tym wolontariatem. W ostatnich 3 latach pozyskała na rzecz organizacji pozarządowych w Polsce w ramach działań fundraisingowych ponad 4 000 000 PLN. Wspiera NGO oraz podmioty biznesowe w zakresie budowania wspólnych odpowiedzialnych społecznie projektów.
Członek Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu. Współpracowała jako ekspert w międzysektorowym Zespole ds. Europejskiego Roku Wolontariatu przy Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej. Wspiera celebrytów w zakresie ich zaangażowania społecznego. Wykładowca Wyższej Szkoły Promocji w Warszawie w zakresie fundraisingu.
Od kwietnia 2012 kierownik Fundacji Krok po Kroku, której celem jest polepszanie sytuacji dzieci z zaburzeniami rozwoju i ich rodzin oraz terapeutów zajmujących się problemami autyzmu.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni