Lepiej, więcej, dziwniej

Cześć.
Robię wszystko i nic.
To tyle, cześć.
Młody, jeszcze naiwny i pełen marzeń student Grafiki

Watcher, by Kruczkowska
Watcher

Param się absolutnie Wszystkim i regularnie to Wszystko poszerzam o jeszcze więcej Wszystkich. Rysuję, maluję, szyję, lepię, customizuję lalki, robię małe animacje, nie jest mi obcy digital art czy techniki mieszane. Od święta, dla zabawy, zdarzają mi się też cosplay'e. W większości jestem samoukiem – wspieranym przez wielu pomysłowych, kreatywnych ludzi, których miałam szczęście w swoim życiu spotkać.

Mermaid, by Kruczkowska
Mermaid

Nieskończonym źródłem inspiracji jest dla mnie cały świat – wiem, że jest to odpowiedź banalna, ale w 100% szczera i prawdziwa. Nawet listek na drodze może zainspirować do stworzenia leśnego chowańca, zaś niemiły grymas pani z przystanku sprawić, aby powstał morski potwór.

Yolandi, by Kruczkowska
Yolandi

Podobnie wygląda sprawa z materiałami – są takie, których używam najczęściej i najbardziej lubię (np. ołówek i markery), jednak równie dobrze mogę użyć wszystkiego, co mnie otacza. Warto również wspomnieć, że niezmiennym oraz niezastąpionym przyjacielem mej twórczości oraz pracy jest Pani Kawa – wierna przyjaciółka, która jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.

Mad science, by Kruczkowska
Mad science

Plany na przyszłość? Tworzyć dalej – lepiej, więcej, dziwniej… i cholernie dobrze się przy tym bawić.

Kruczkowska

Kruczkowska

Rocznik 96, Poznań. Wykształcenie średnie, obecnie studiuje. Nie lubi się chwalić, ale przeżycie 20 lat bez uszczerbku na zdrowiu i psychice, to całkiem spore osiągnięcie.

Strona internetowa: kruczkowska.deviantart.com.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni