Lubi maszyny wypluwające wypraski

Zajmuje się przede wszystkim produktem i interfejsami graficznymi. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywał już w okresie studiów w agencjach reklamowych, a od 5 lat związany jest z firmą produkcyjną.
W fabryce Satel powstają systemy alarmowe, oprogramowanie i urządzenia do sterowania automatyką domową. Czy w takiej mocno technicznej branży jest miejsce na design? Czy detektor dymu, a może czujka ruchu może być ładna? Przecież najważniejszymi właściwościami takiego produktu są walory elektroniczne i mechaniczne. Właśnie taki trudny świat upodobał sobie Szymon Wanatowicz.
Wbrew pozorom spacer w gąszczu ograniczeń technologicznych może zaowocować estetycznymi rozwiązaniami.

Szymon Wanatowicz - projekty

Zakopał się po uszy w tworzywach sztucznych oddając z radością kreatywnej pracy, a jego ulubioną zabawką jest wtryskarka. Cóż może być przyjemniejszego od widoku maszyny wypluwającej wypraski?
Długi romans z przedsiębiorstwem produkcyjnym zaowocował kilkunastoma wdrożeniami z zakresu wzornictwa przemysłowego i komunikacji wizualnej. Jedno z najmłodszych dzieci zakwalifikowało się do finału konkursu Dobry Wzór.

Szymon Wanatowicz - projekty

Nie zapominał o dawnej pracy w agencjach reklamowych. Prowadzi równolegle autorskie studio projektowe oddając się z zapałem zleceniom dla indywidualnych klientów z zakresu kreowania wizerunku firmy. Od blisko pół roku prowadzi również blog o designie: www.wanatowicz.com.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni