Magia i miecz

Nie lubi być określany mianem artysty, nigdy nie ukończył żadnych plastycznych szkół czy kursów. Sam o sobie woli mówić - Osoba Malująca Czym Popadnie Gdzie Popadnie.

Tryptyk
Tryptyk

Choć z wykształcenia jest politologiem, jego świat oscyluje głównie wokół fantastycznych krain magii i miecza. Nie interesuje go przedstawianie tego, co inni mogą widzieć, tego co istnieje w naturze, co można dostrzec, ocenić własnymi zmysłami... Uważa, że po to mamy wyobraźnię, by z niej korzystać, nie duplikować bezmyślnie wszystkiego, co znajduję się wokoło nas.

Twórczyni
Twórczyni

„Na ziemi żyje siedem miliardów ludzi, ale ja mam w głowie obrazy, których inni nie mają, nikt poza mną. I je chce przedstawiać”

Jego prace pełne są elementów, dekoracji i form niespotykanych nigdzie indziej. Magia i fantastyka mieszają się z mrocznymi wizjami, tworząc wyjątkowy pejzaż fantastycznych krain, postaci i demonicznych stworów.

NightQuest
NightQuest

Poza treścią, jego prace wyróżniają się również niezwykłą formą, ponieważ większość powstaje na drewnie, materiale wykorzystywanym przez malarzy niezwykle rzadko. Magiczna treść oraz niezwykła forma przekazu pozwalają ogladającemu odbyć fantastyczną podróż po fascynującej wyobraźni twórcy. 

Łowczyni
Łowczyni

Darek 'Dexter' Zawiązalec

Z wykształcenia jest politologiem, niemniej jego świat oscyluje głównie wokół fantastycznych krain pełnych magii i miecza. Maluje głównie na drewnie.

Strona internetowa: zawart.deviantart.com

Darek 'Dexter' Zawiązalec

Darek 'Dexter' Zawiązalec

Osoba Malująca Czym Popadnie Gdzie Popadnie - tak woli o sobie mówić.

Choć z wykształcenia jest politologiem, jego świat oscyluje głównie wokół fantastycznych krain pełnych magii i miecza.

Strona internetowa:
zawart.deviantart.com

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni