Podejmuje wyzwanie

Pierzaste myśli ...
Pierzaste myśli...

Śnię na jawie z otwartymi oczami! Tak najprościej mogę określić pochodzenie moich pomysłów, które w rezultacie można zobaczyć na papierze. Inspiracji szukam wszędzie, bo nigdy nie wiadomo z której strony nadejdzie natchnienie. A ono przychodzi w najmniej oczekiwanych momentach. Dlatego rysuję w każdej wolnej chwili, jest to czynność dla mnie tak samo ważna, jak oddychanie czy jedzenie.

Zamęt
Zamęt

Gdy mam więcej czasu, eksperymentuję, łącząc w swoich pracach różne techniki graficzne. Tego typu doświadczenia lubię najbardziej, bo rozwijają mnie jako młodego artystę i umożliwiają stworzenia własnego języka.

Szukam nowych form i łącze je z kolorem. Lubię, kiedy moje prace wzbudzają emocje u odbiorcy. Jest to trudne do uzyskania, tym bardziej podejmuję wyzwanie.

Skórka z lisa...
Skórka z lisa...

Ostatnio bawię się typografią i identyfikacją wizualną, co sprawia mi wiele przyjemności. Zajmuję się też malarstwem, grafiką użytkową i warsztatową oraz rysunkiem. Ilustracje do bajek są najfajniejsze, bo wypływają ze mnie, w końcu wszyscy jesteśmy dziećmi.

Myśl
Myśl

Piotr Jakób

Student ASP we Wrocławiu na wydziale grafiki, ukończył również architekturę wnętrz. Zdaje sobie sprawę, że jest na początku drogi
w procesie kreowania własnej rzeczywistości…

Strona internetowa: hohi.digart.pl.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni