Suma koincydencji

  • Wizje
  • Krzysztof Bochnacki

Marta - Ania Wegner
Marta

Ania Wegner:
lubię ludzi i lubię z nimi pracować - w przypadku fotografii przede wszystkim z kobietami - każda jest wyjątkowa i interesująca na swój własny sposób. Szkoda, że o tym nie pamiętają.

Nata - Ania Wegner
Natalia

Zdawać by się mogło, że fotografia to wyzwanie dla indywidualistów... tych którzy sami sobie sterem, żeglarzem, okrętem. Gdy spojrzeć z bliska, okazuje się jednak, że fotografia to przede wszystkim zderzenie różnych osobowości uczestniczących w sesji. Często niebanalnych, zwykle mających własne wizje, interesujące pomysły i chęci, by je zrealizować.

Ania Wegner

Iga - Ania Wegner
Iga

Gdy na planie spotkają się niebanalna modelka, uzdolniona wizażystka z pomysłami i pozytywnie natchniona pani fotograf, efekt sesji musi budzić podziw. Widząc właściwe ujęcie zapomina się o trwających całe godziny przygotowaniach; makijażu, rozstawianiu sprzętu, ustawianiu sceny i oświetlenia...

Ten jeden właściwy kadr stanowi nagrodę za ogromny wysiłek poczyniony przez różnych, ale wspólnie pracujących ludzi.

Ania Wegner

Ania Wegner:
przepis na udaną sesję? Fajna modelka, pomysłowa, utalentowana wizażystka i fotograf, który widzi, kiedy nacisnąć spust migawki.

Kasia - Ania Wegner
Kasia

Ania Wegner

Z wykształcenia jest psychologiem - pracowała w zawodzie wyuczonym parę lat a potem... potem pragnienie duszy i suma koincydencji sprawiły, że zajęła się fotografią.

... ze skutkiem dostrzegalnym gołym okiem.

Strona internetowa: www.aniawegner.com.

Ania Wegner

Ania Wegner

Z wykształcenia psycholog.
W zawodzie wyuczonym pracowała parę lat a potem... pragnienie duszy i suma koincydencji sprawiły, że zajęła się fotografią.

... ze skutkiem dostrzegalnym gołym okiem.

Strona internetowa:
www.aniawegner.com

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni