Swoisty synonim współczesności

Z przyjemnością powiesiłbym na ścianie zdjęcie łabędzi Marcina Ryczka.

Łabędzie, fot. Marcin Ryczek
fot. Marcin Ryczek

Jest w tym ciekawa historia jak internet docenił piękno tego zdjęcia. Zapewniło to autorowi międzynarodowe uznanie i sławę. Oto swoisty synonim współczesności. Nie tylko treści sensacyjne i tabloidowe mogą szybko rozpowszechniać się w sieci, ale również doskonałe prace artystyczne. Będące na dodatek wynikiem kompletnego przypadku oraz pojawienia się z aparatem fotograficznym w odpowiednim miejscu i czasie.

Dziś każdy z nas może być twórcą dowolnej treści. Wykonujemy mnóstwo zdjęć, kręcimy wiele filmów, wiele osób znajduje ciekawe tematy, które nie wymagają profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Znaczenie ma pomysł, ujęcie, realizm, a niejednokrotnie zupełny przypadek. To często pozwala na stworzenie czegoś wyjątkowego.

Jacek Kotarbiński

Jacek Kotarbiński

Od 1990 roku aktywnie wspiera przedsiębiorstwa w zakresie rozwoju ich konkurencyjności, innowacji i marketingu. Autor bestsellerowej "Sztuki Rynkologii". Laureat konkursu Blog Roku 2012 Onet.pl, w kategorii „Blogi profesjonalne i firmowe”. Bloger „Harvard Business Review Polska”. Trener biznesu, coach i konsultant zarządów. Jego e-book „Sztuka marketingu” został bestsellerem iTunes.
Studiował w Niemczech, Austrii i Polsce. Doktorant Uniwersytetu Gdańskiego. Wykładowca Questus/Chartered Institute of Marketing, Akademii Leona Koźmińskiego, Wyższej Szkoły Bankowej, Uniwersytetu Gdańskiego. Autor publikacji w „Marketingu w Praktyce” i „Marketer Plus”. Pomysłodawca fanpage’a Bareizmy Wiecznie Żywe.

Autor bloga kotarbinski.com.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni