W jaskini percepcji

W jaskini wytworzonej przez naszą percepcję powstaje szczelina przez którą można dostrzec, że nasze zmysły nie mówią nam całej prawdy o rzeczywistości.

1 - Marcin Sacha
1

5 - Marcin Sacha
5

Fotografia daje mi poczucie prawdziwej wolności. Mogę kreować światy w zupełnie nieograniczony sposób. Podobną możliwość daje malarstwo, ale to dzięki użyciu materiału fotograficznego kreacje łączy z postrzeganym realnie światem bardzo silna więź.

Tystnaden - Marcin Sacha
Tystnaden

65 - Marcin Sacha
65

Nieraz w chwilach refleksji zdarza się, że patrzymy na świat a on wydaje się być inny od tego, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. W jaskini wytworzonej przez naszą percepcję powstaje szczelina przez którą można dostrzec, że nasze zmysły nie mówią nam całej prawdy o rzeczywistości. Świat zaczyna się wtedy wydawać obcy i tajemniczy a my przestajemy się w nim czuć pewnie. Chciałbym te ulotne emocje, które wtedy nam towarzyszą, utrwalić w moich obrazach.

20 - Marcin Sacha
20

Kite - Marcin Sacha
Kite

Marcin Sacha

Marcin Sacha

Rocznik 1970. Posiada tytuł Artiste FIAP (AFIAP) nadany przez Międzynarodową Federację Sztuki Fotograficznej FIAP. Swoje fotografie wystawiał na siedmiu wystawach indywidualnych oraz ponad czterdziestu zbiorowych i pokonkursowych.
Mieszka w Tarnowie.

Strona internetowa: m.sacha.comitto.eu

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni