W transie

Rotten Boy
Rotten Boy

Jestem rysownikiem oraz w mniejszej części malarzem. Tworzę ilustracje obracające się wokół tematyki komiksowej. Zajmuję się również projektowaniem okładek, plakatów koncertowych, ilustracji na koszulki lub flyer’y koncertowe dla zespołów muzycznych.

Mars Red Sky Poster
Mars Red Sky Poster

Obscure Sphinx
Obscure Sphinx

Rysunek jest dla mnie ucieczką od rzeczywistości, gdzie wszystko, co w normalnym świecie nie ma prawa się zdarzyć, staje się realne. Moją największą inspiracją są wierzenia ludów słowiańskich. Wykonuję prace tradycyjnie, przy pomocy farb, cienkopisów, ołówków. Uważam iż wtedy twórca ma lepszy kontakt ze swoim dziełem i pozwala mu istnieć naprawdę, nie sprowadza go do pliku na komputerze.

Czarny Pies
Czarny Pies

W rysunku odkrywam coraz to nowe formy ekspresji. Cieszy mnie duży kontrast między bielą a czernią, różne rodzaje kreski, oraz graficzny ślad narzędzia. O wiele łatwiej przychodzi mi rysowanie niż malowanie, chyba dlatego, ze rysowałem od dziecka. Gdy rysuję, ręka sama znajduje właściwe rozwiązanie. Stan ciągłego poszukiwania właściwej formy i wyrazu artystycznego stanowi dla mnie rodzaj narkotycznego transu.

Major Kong - Doom For The Black Sun
Major Kong - Doom For The Black Sun

Marek Kępiński

Absolwent Państwowego Liceum Plastyczne w Kielcach na kierunku techniki malarskie i pozłotnicze. Ukończył także studia licencjackie na UJK w Kielcach na Wydziale Pedagogicznym i Artystycznym  na kierunku malarstwo sztalugowe.

Strony internetowe:
marekkepinski.blogspot.com, marekkepinski.carbonmade.com.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni