W zasadzie każdy...

Na ścianie mojego salonu/gabinetu/sypialni* powiesiłbym… obraz Williama Turnera. W zasadzie kazdy.

Początkowo odpowiedź ta wydała mi się nieco obcesowa, rzucona jakby od niechcenia, na odczepnego. Jednak przyglądając się reprodukcjom prac malarza, mając przed sobą perspektywę wyboru do prezentacji tylko jednego obrazu, uświadomiłem sobie, że tak naprawdę, poproszony o wskazanie, odpowiedziałbym… tak samo jak Artur.
Wybierz dowolny obraz Turnera a wybór zawsze będzie dobry.

W imieniu Artura wybrałem „The Slave Ship” lub też „Slavers Throwing overboard the Dead and Dying–Typhon coming on” - rednaczelny.

Slavers Throwing overboard the Dead and Dying-Typhoon coming on
The Slave Ship/Slavers Throwing overboard the Dead and Dying–Typhon coming on

Artur Kurasiński

Artur Kurasiński

Założyciel agencji konsultingowo-kreatywnej Revolver.pl, nastawionej na  działania w obszarze nowych mediów ze szczególnym naciskiem na internet i usługi mobilne. Aktywnie inwestuje w nowe firmy z zakresu nowych technologii poprzez fundusz Metafund.
Współtwórca cyklu spotkań dla przedsiębiorców Aula Polska oraz konkursu Aulery skierowanego do firm z Europy Środkowej i Wschodniej. Prowadzi bloga, AK74.pl, związanego z mediami i biznesem. Mentor na imprezach Seedcamp, Labstar, DemoCamp, Intel Challenge, StartupFest. Częsty gość i panelista branżowych spotkań.
Współpracował z między innymi: CD Projekt, Agora, GG Network, Red Bull, Warta, Commercial Union, Masterfoods, TP S.A., Western Union, Axel Springer, Expander, Avantis i Telecom Media, Groupon Polska, Microsoft Polska.
Żona Magda, córka Róża.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni