Warsztaty 3D

IT Media 3D

Rynek grafiki i animacji 3D nieprzerwanie rozwija się w Polsce od kilku lat. Jednak wciąż brakuje rzetelnych szkoleń, warsztatów i szkół, które nie tylko uczyłyby znajomości programów, ale również praktycznego tworzenia projektów, warsztatu planowania pracy, rozwiązywania problemów czy zasad przy tworzeniu m.in. postaci.

Potrzebę przeprowadzenia takich zajęć pojawiła się także na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. W związku z doświadczeniem naszej Akademii IT Media w szkoleniach z tematyki 3D przygotowaliśmy w czerwcu specjalną edycję warsztatów dotyczących oprogramowania ZBrush i podstaw animacji 3D. Uczestnikami zostali najlepsi studenci z Wydziału Rzeźby i Grafiki warszawskiej ASP.

IT Media 3D

Wraz z firmą Wacom dostarczyliśmy profesjonalny sprzęt komputerowy dzięki któremu studenci mieli okazję zapoznać się z warsztatem zawodowców. Z naszej strony zapewniliśmy także specjalistę w dziedzinie programu ZBrush i modelowania postaci – Marcina Kilickiego.

Program zajęć został opracowany na potrzeby tego przedsięwzięcia – skupiliśmy się przede na poznaniu możliwości tego programu i zasad panujących przy tworzeniu projektów 3D. 
Dodatkowo poruszone zostały tematy sculptingu, modelowania postaci i jej animacji. Zagadnienia te szczególnie interesujące dla obecnych studentów uświadamiały jak ważna jest znajomość ludzkich mięśni i ich motoryki.

IT Media 3D

Zajęcia zostały ocenione bardzo wysoko, uczestnicy zwrócili uwagę na przygotowanie prowadzącego, prezentowane materiały, zaangażowanie podczas ćwiczeń oraz poruszane tematy, które odpowiadały ich zainteresowaniom.

IT Media 3D

Współpracując z wieloma firmami zajmującymi się grafiką trójwymiarową  wiemy jakim problemem jest przygotowanie osób do pracy w tematach związanych z 3D.
Stąd też tworzymy szkolenia i warsztaty będące odpowiedzią nie tylko na rynkowe trendy w oprogramowaniu i umiejętnościach, ale również pracodawców. Uczestników ukierunkowujemy na umiejętne zaplanowanie projektów i rozwiązywanie problemów. Uczymy przede wszystkim tajników programu niż gotowych rozwiązań przy jednym projekcie.
Wierzymy, że przeprowadzone warsztaty pomogą uczestnikom w ich dalszej karierze.

IT Media

IT Media

Działają na szeroko pojętym rynku DTP, Prepress, Agencji reklamowych jak również na rynku Video, Telewizji i 3D.

Są dystrybutorami znaczących Domów Typograficznych np. Linotype, Paratype, URW++, Bitstream, itd.

Prowadzą ośrodek szkoleniowy, Akademię IT Media. Oferują szeroki wybór szkoleń z zakresu grafiki komputerowej, składu DTP, tworzenia stron internetowych i aplikacji na potrzeby Internetu oraz technologii multimedialnych ze szczególnym uwzględnieniem montażu filmowego i 3D.

Strona internetowa:
www.itmedia.pl

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni