Warto mieć otwartą głowę

Krzysztof Rosłan - hydraulik

Od zawsze pociągał mnie rysunek, ale poważniej podszedłem do niego dopiero wybierając się na studia. Paradoksalnie architektura, która zachęciła mnie do rysowania, bardzo szybko mi się znudziła. Podobnie szybko obrzydła mi potem w pracy koncept artysty tematyka do bólu oklepanych motywów fantasy i science fiction.

Krzysztof Rosłan - operator młota

Krzysztof Rosłan - spawacz

Od tego czasu inspiracji szukam raczej w codziennym życiu, tym co mnie aktualnie otacza i ma na mnie wpływ - relacjach z ludźmi, wyjazdach, filmach, sztukach, wystawach i książkach. Ważne żeby ciągle próbować nowych rzeczy i nieustannie się uczyć. To jest dla mnie podstawowa wytyczna. Chwilowo obracam się głównie w cartoonowej stylistyce, ale bardzo prawdopodobne, że za jakiś czas od niej odejdę. Warto zawsze mieć otwartą głowę.

Krzysztof Rosłan - architekt

Krzysztof Rosłan

Inżynier architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Zajmuje się głównie malarstwem cyfrowym, ale nie stroni także od tradycyjnych technik takich jak ołówek i akwarela. W latach 2008-2010 koncept artysta w Codeminion, od 2011 roku digital artist w studio ArsThanea. W międzyczasie freelancer. Pracował i pracuje dla klientów takich jak Disney, HBO, General Electrics, NVidia, Ubisoft, British Airways i innych. Na początku 2013 zdobył nagrodę w kategorii Digital Painting w CG Society X Challenge "Ten". Pozostaje otwarty na wszelkie nowe projekty i pomysły.

Strony internetowe: krzysztofroslan.com, krzysztofroslan.blogspot.com.

Krzysztof Rosłan

Krzysztof Rosłan

Inżynier architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Zajmuje się głównie malarstwem cyfrowym, ale nie stroni od tradycyjnych technik jak ołówek i akwarela.

Strony internetowe:
krzysztofroslan.com
krzysztofroslan.blogspot.com

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni