Wymyślam historie

Szepczą mi
Szepczą mi

Interesuję się wszystkim i niczym jednocześnie, choć ostatnio bardziej skupiam się ekonomii, o co jeszcze niedawno bym się nie podejrzewał.
Sam jestem ciekaw gdzie mnie to zaprowadzi. Pewnie dlatego, że bardzo długo nie robiłem nic przesadnie konstruktywnego, teraz rzucam się na setkę różnych rzeczy na raz, co dość mocno utrudnia mi skończenie większości z nich.
I tak poupychane w komputerze, szufladach i pudełkach mam całe sterty projektów i pomysłów, które grzecznie czekają na swój dzień.
Mojej wspaniałej żony profesor z ASP twierdzi, że na starość dobrych pomysłów brakować zaczyna, więc te pudła i szuflady traktuję jak lokatę.

Smokie is my name
Smokie is my name

MariaJuanita
MariaJuanita

Do pewnego momentu głównie rysowałem i animowałem, dziś z równą pasją
wymyślam historie, które potem mogę zilustrować. Pewnie dlatego, że ukochałem wolność tak własną jak cudzą, to co tworzę, w mniejszym lub większym stopniu temtyki tej coraz częściej dotyka.

Liga
Liga

Od połowy 2011 roku mam dobrą passę - zaczęło się od festiwalu Lato Filmów w GSW w Opolu, gdzie pojawiały się moje (i kolegi - razem spod szyldu Czekoladopodobni) animacje. Potem był festiwal Łódź Pełna Komiksu, gdzie Czekoladopodobni pojawili się w konkursie i wydanym z tej okazji katalogu najlepszych prac.

maddogg 2
maddogg 2

Końcówka 2011 roku zaskoczyła nominacją komiksu "Przypadki Pana Muchy" do nagrody komiksu roku.

Pan Mucha
Lekcje Pana Muchy

2012 również miło się zaczął, kiedy okazało się, że mój film "Niebezpieczne związki" dostał się do konkursu na festiwalu OFAFA w Krakowie.
Teraz, jako kolejnym osiągnięciem, mogę cieszyć się prezentacją mojej sylwetki na stronach Graffusa. Jah bless Ya all!

Upadek
Upadek

Patryk Dudziński aka Peter Toolovitz

Ilustrator, animator, wymyślacz historii.
Występuje solo jako ptrmax oraz pod szyldem Czekoladopodobni, choć  tak do końca nie wiadomo, kto tam jeszcze jest. Nie zdradził.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni