Zadziorny klimat

Na ścianie swojego salonu powiesiłabym... a właściwie to już wiem, że powieszę zdjęcie Magdy Chudkiewicz w dużym formacie i z dużymi modelkami w roli głównej. Mogę chyba tylko zaświadczyć, że powodem byłaby symbolika tego zdjęcia, a nie fakt, że jestem jedną z uwiecznionych na nim osób.

Fot. Magda Chudkiewicz/ Studio Grandessa
Fot. Magda Chudkiewicz/ Studio Grandessa

Zdjęcie powstało rok temu, gdy mój projekt kraglosci.pl dopiero zaczynał podbijać ekrany. Była to pierwsza tak profesjonalna sesja organizowana przez nas, a warszawskie studio Grandessa udowodniło, że są ekipą otwartą na różne wymiary piękna. Jest na nim chyba wszystko, czego oczekuję od cieszącego oko i serce widoku, a więc - silne alternatywne dziewczyny, sylwetki w wersji plus i zadziorny klimat.

Agata Kaługa

Agata Kaługa - fot. Magda Chudkiewicz
Fot. Magda Chudkiewicz

Wyborny rocznik 86. Założycielka inicjatywy Prawdziwe Kobiety Mają Krągłości, bloga kraglosci.pl i agencji modelek +size PKMK Models. Zawodowo social media ninja, prywatnie wojownik na wzór Żółwi Ninja. Najlepsza starsza siostra i kompletnie wyemancypowana przyszła żona. Członek elitarnego kręgu nabywców oryginalnych płyt. Obiektyw fotograficzny poznała z obu stron. Organizowana przez nią sesja przedstawiająca nagie modelki w rozmiarach od 40 do 48 w kadrach Andrzeja Fetish'a Frankowskiego narobiła ostatnimi czasy wiele szumu i była początkiem medialnej dyskusji o środowisku plus size w Polsce.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni