Zależnie od okoliczności

Fotografia była w moim życiu od zawsze. Co prawda do niedawna zajmowała jego niewielką część, ale odkąd pamiętam przewijała się gdzieś w tle codziennej egzystencji. Czy to podczas sobotnich porządków, kiedy cały dzień „sprzątałam” na regale ze starymi albumami i fotografiami mojego taty, czy też na rodzinnych spotkaniach, kiedy udawało mi się pełnić rolę nadwornego fotografa.

Anna Kukieła - Magda
Magda

Nie wiem jak, nie wiem kiedy, ale zafascynowało mnie jak wiele nieuchwytnych rzeczy można dostrzec na zdjęciu, w pozornie normalnych jego elementach. Niepowtarzalną aurę chwili we wschodzącym słońcu, historię człowieka w jego postawie, charakter - w spojrzeniu. Zainspirowało mnie to na tyle, żeby zacząć fotografować.

Anna Kukieła - Magda
Magda

Najczęściej są to portrety – rodziny, znajomych a także obcych mi ludzi. Robię zdjęcia stylizowane, spontaniczne, portretowe, modowe, ładne, brzydkie, minimalistyczne, tandetne, kolorowe, stonowane… Wszystko zależy od okoliczności, miejsca, nastroju czy jakiegoś nieokreślonego impulsu.

Anna Kukieła - Paula
Paula

Nie mam jednego, konkretnego stylu i to mi odpowiada. Lubię eksperymentować, próbować nowych rzeczy i technik. Stawiam na różnorodność i intuicję w wyborze stylistyki i klimatu zdjęcia. Fotografia jest moją największą pasją i metodą na oderwanie się od rzeczywistości w której żyję, na rzecz rzeczywistości, którą mogę stworzyć. Jest jak bajka, którą pisze się na podstawie realnego świata, pozostawiając otwartą furtkę dla fantazji.

Anna Kukieła - Alina
Alina

Anna Kukieła

Anna Kukieła

Studentka Finansów i Rachunkowości. Fotografią zajmuje się hobbystycznie od 2011. Na chwilę obecną jest to jedynie jej pasja, jednak nie wyklucza przyszłości zawodowej w tej branży. Czas pokaże.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni