Zielone jest dobre

Celebrowanie podstawowych składników w najprostszy sposób daje niezapomniane wrażenia. Dłoń włożona w worek pełen ziaren i delikatnie ślizgająca się po ich powierzchni to najlepszy relaks po ciężkim dniu pracy.

Ewelina Majdak

Poszukiwanie nowych smaków i zapachów to dla mnie priorytet. Dlatego wciąż eksperymentuję i odkrywam nowe połączenia. Nie waham się dodać ziół do ciast i deserów, a kropla dobrej jakości balsamico podkręci smak warzyw i owoców.

Ewelina Majdak

Uwielbiam zielone!
Zielone koi, wzmacnia i poprawia humor. Zielone jest dobre.

Ewelina Majdak

Świeże zioła zawsze znajdą miejsce w mojej kuchni. Szczypta koperku
czy natki pietruszki lub kolendry dodana do rosołu wspaniale uzupełnia jego smak, a rozmaryn połączony z pieczonymi gruszkami czy jabłkami niesie prawdziwy kulinarny orgazm.

Ewelina Majdak

Jestem totalnie uzależniona od wypieku domowego pieczywa. Potrafię do 3. nad ranem gapić się na wyrastające bułki przez szybę piekarnika. Do szczęścia brakuje mi wtedy grubego domowego twarogu i dobrego masła.

Ewelina Majdak

Jestem gadżeciarą i przyznaję się do tego bez bicia. Mogłabym godzinami wędrować po targach staroci i sklepach charity. Chciałabym mieć w przyszłości oddzielny pokój, w którym stworzę własne studio fotograficzne, do ściany przykręcę stary regał z bielonymi półkami, a na nich poustawiam wszystkie swoje kuchenne skarby.

Ewelina Majdak

Ewelina Majdak

Miłośniczka fotografii cyfrowej i analogowej, celebrowania jedzenia
i zapachu domowego pieczywa. Niezależna nonkonformistka i kulinarna hedonistka, całkowicie uzależniona od polskiej kuchni. Od trzech lat prowadzi kulinarnego bloga, a po godzinach uczy wypieku domowego chleba. Od dawna wyznaje zasadę, że mniej znaczy więcej, dlatego stara się, by jej każde zdjęcie było dopracowane do granic możliwości.

Dba o najdrobniejszy szczegół i nigdy się nie nudzi, dlatego w jej kuchni
i w życiu jest lekko pikantnie, ze szczyptą humoru i z odpowiednią dawką rozsądku. Wciąż szuka swojego miejsca na ziemi i marzy by uwolnić się
od pracy biurowej, zgłębić wiedzę fotograficzną i móc żyć ze swojej pasji.

Pod adresem table-table.blogspot.com prowadzi kulinarnego bloga, zaś
na stronie ewelinamajdak.com publikuje fotografie, nie tylko kulinarne.

Ewelina Majdak

Ewelina Majdak

Nonkonformistka i kulinarna hedonistka uzależniona od polskiej kuchni. Prowadzi kulinarnego bloga, uczy wypieku domowego chleba.

Wciąż szuka swojego miejsca
na ziemi i marzy, by uwolnić się
od pracy biurowej, zgłębić wiedzę
fotograficzną, żyć ze swojej pasji.

Kulinarny blog:
table-table.blogspot.com 
Fotograficzne portfolio:
ewelinamajdak.com

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni