Życie w biegu

Towarzyszące mi emocje odzwierciedlam w pracach, pokazując różne konwencje stylistyczne - od kolorowych, pozytywnych postaci aż do apokaliptycznej wizji przyszłości.

Potworian, Anna Kowalik
Potworian

Inspiruje mnie wszystko dookoła… dosłownie. Filmy, muzyka, animacje innych artystów, prace znajomych, wspomnienia, nieznajomy przechadzający się chodnikiem, pani na spacerze z pieskiem, pory roku, niekończący się słowotok drugiej połówki, poranna kawa i wszędobylski nieład w mieszkaniu spowodowany szukaniem tejże inspiracji.

Zmysłowość, Anna Kowalik
Zmysłowość

Lubię różnorodność i życie w biegu, a kiedy choć najmniejsza iskra monotonii chce zawitać w moim świecie, wykańczam ją morderczym treningiem fizycznym.

Nałogowo czytam książki, dziw bierze, że sama żadnej nie napisałam. Chcąc trafić do jak największej liczby osób obnażam się, czasami bezwstydnie, na wisior.digart.pl.

Sztorm, Anna Kowalik
Sztorm

Szukam wyzwań i staram się codziennie poszerzać wiedzę z zakresu programów graficznych. Biorę udział w różnorodnych projektach. Współpracowałam z „Candy Art” projektując nadruki na torby, tworzę grafiki na koszulki dla „Wild Nature Wear”. Dzieki zaproszeniu do współpracy „Jasiński and Friends” i „Jasiński and Friends 2” miałam okazje zawisnąć w „Galerii przy teatrze” na Pl. Teatralnym w Warszawie, a wystawa cieszyła się zainteresowaniem i uznaniem wśród zwiedzających.

Spirited Away, fan art, Anna Kowalik
Spirited Away, fan art

Nie osiadam na laurach i mam nadzieję na niekończącą się przygodę ze sztuką. Jednym z największych pragnień jest wyjazd na warsztaty graficzne i kształcenie pod okiem specjalistów.

Anna Kowalik vel Anta

Anna Kowalik alias Anta

Rocznik 84. Dorastała i do tej pory mieszka na warszawskim Mokotowie. Artysta - samouk. Występuje pod pseudonimem „Anta”. Swoją przygodę ze sztuką i rysunkiem zaczęła dawno temu, od lat dziecięcych. Ołówek i czysta kartka to najlepsi przyjaciele, którzy nie odstępowali jej na krok, a z czasem wyrośli na tablet graficzny WACOM i rysik.

Obecnie pracuje w Mumins Interactive jako ilustrator, a zapał do gier i Play Station pomógł w realizacji gry na urządzenia mobilne współtworzonej wraz z Tec-bug.

Strona internetowa: art-omg.blogspot.com.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni