Stand OUT - Rema Days 2014

  • Reklama
  • Internet

Kilka dni temu odbyło się trzydniowe spotkanie fachowców z branży reklamy i marketingu – targi RemaDays. To największe wydarzenie branży reklamowej w Europie Środkowej odbyło się już po raz dziesiąty. Multidyscyplinarność RemaDays Warsaw sprawiła, że targi wzbudzają bardzo duże zainteresowanie.

Rema Days 2014 Mellow
Mellow, Rema Days 2014

Po targach odbywa się StandOUT – konkurs na najciekawsze stoisko targowe. StandOUT inicjuje dyskusje na temat designu targowego jako elementu komunikacji firm. Dzięki konkursowi stoiska żyją dłużej, niż tylko przez czas trwania targów. Konkurs powstał, aby te dzieła oglądać, pamiętać i przede wszystkim, aby wyrażać opinie.

StandOUT promuje dobry design targowy, nietuzinkowe osobowości, zdolnych twórców i ciekawe realizacje, które najbardziej podobają się odbiorcom. Konkurs odbywa się po zakończeniu wystawy. Na portalu exspace.pl umieszczana jest galeria stoisk targowych i w wyznaczonym czasie odbywa się głosowanie na najciekawsze stoisko targów. Do każdego stoiska w galerii konkursowej przypisana jest punktacja (1-5), można ocenić raz każde z konkursowych stoisk. Portal zaprasza do wyrażania opinii! Każdy może tworzyć przyszłość wystawiennictwa!

Na targach nie wystarczy się wystawiać! Trzeba zaistnieć!

Postawienie na pierwszym miejscu jakości estetycznej stoiska i skierowanie konkursu do szerszego grona, niż sama wystawa targowa, przyczyniło się do popularności StandOUT-u. To jedyny konkurs na najciekawsze stoiska targowe, w którym głosy oddają: designerzy, wystawcy, partnerzy i klienci wystawców, osoby odwiedzające targi, organizatorzy wystąpień targowych, media branżowe. Fakt, iż StandOUT odbywa się wirtualnie, sprawia, iż grono biorących udział w głosowaniu jest niczym nieograniczone.

Rema Days 2014 - Extend Vision
Extend Vision, Rema Days 2014

Jak pokazują dotychczasowe edycje konkursu, grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. StandOUT nadaje nową jakość wystawiennictwu i rozumieniu miejsca, jakie pełni ono w tworzeniu spójnej komunikacji przedsiębiorstw. Od dawna na przestrzeni targowej, większe znaczenie ma już nie sam produkt, a sposób jego prezentacji. Wystawy, to już nie miejsce targowania i sprzedawania, a narzędzie marketingu bezpośredniego. To jedna z form tworzenia wizerunku marki, która daje możliwość uzyskania bezpośredniej reakcji konsumenta. Konkurs stwarza możliwość uzyskania opinii szerszego grona odbiorców i jest też sposobem na jej pomiar.

Kiedy i gdzie?

11.02 - 25.02.2014

Głosy można oddawać poprzez stronę internetową:
exspace.pl/standOUT Rema Days2014.

Organizator

eXspace.pl |BEYOND FAIR DESIGN

Partner konkursu

Fotolia

Patronat medialny

Graffus, Reklama.pl, Signs, Świat druku.

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni