30/30

  • Grafika użytkowa
  • Internet

Galeria Miejska „Arsenał” ogłasza pierwszą  edycję konkursu „30 / 30”  na najlepszą okładkę płytową 2014 roku.

30/30 konkurs na najlepszą okładkę płytową 2014

Dla kogo?

Konkurs adresowany jest do projektantów graficznych, którzy wykonali projekty na potrzeby okładek płytowych wydanych w 2014 r. i w 2015 r. do momentu składania zgłoszeń (do 30 kwietnia 2015 r.). Konkurs jest otwarty i przystąpić do niego może każdy autor projektu graficznego, którego okładka spełnia wymogi konkursu. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda przedstawiciela ustawowego na uczestnictwo w konkursie.

Cel konkursu

Celem konkursu jest wyłonienie trzydziestu najlepszych projektów graficznych, które zdobiły okładki płyt wydanych w 2014 r. i w 2015 r. celem ich prezentacji na wystawie pokonkursowej, a z nich wybór najlepszej okładki płytowej.

Nagrody

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę główną w kwocie 5.000 PLN (oraz dyplom pierwszej edycji konkursu) a autorzy trzydziestu pozostałych, najlepszych projektów nagrody w kwocie 300 PLN.

Najlepsze projekty zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w Galerii Miejskiej „Arsenał”.

Terminy

Zgłoszenia można przesyłać do 30 kwietnia 2015 r. na adres poczty elektronicznej: 3030@arsenal.art.pl. Galeria Miejska „Arsenał” potwierdzi każde otrzymane zgłoszenie w terminie 2 dni roboczych od dnia otrzymania zgłoszenia.

Regulamin

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej – www.konkurs3030.pl oraz na stronie internetowej Galerii Miejskiej „Arsenał” w Poznaniu – www.arsenal.art.pl/konkurs-3030.

Organizator

Galeri Miejska „Arsenał”, Poznań
www.arsenal.art.pl

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni