CREATE MORE

Agencja artystyczna Emi Warsaw Artistically przy współpracy z J.T.I. Polska ogłasza konkurs dla designerów i projektantów CREATE MORE – projekt popielnica.

Create more

Temat
Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie nietuzinkowej, nowoczesnej koncepcji koszopopielnicy miejskiej, która mogłaby stanąć przed klubami, restauracjami czy pubami. Celem konkursu jest wzbogacenie designu miejskiego oraz promowanie pozytywnej praktyki wykorzystania designu do demokratyzacji przestrzeni publicznej.

Uczestnicy
Zapraszamy profesjonalistów i branżę kreatywną, ale także osoby, które nigdy wcześniej nie próbowały swoich sił w tego typu projektowaniu. Celem konkursu jest pobudzenie do działania i tworzenia – stawiamy na kreatywność, oryginalność, design, innowacyjność i nieprzeciętność.

Termin
Prace konkursowe można składać do 31 sierpnia 2011 r. Każdy uczestnik będzie mógł złożyć dowolną ilość projektów. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest ukończenie 18 lat.
Prace należy nadsyłać na adres mailowy: konkurs@konkursykreatywne.pl

Nagrody
W konkursie zostaną wybrane 3 prace  – I miejsce (Grand Prix – 7.000 zł) oraz dwa wyróżnienia dodatkowo w ramach nagrody pocieszenia dla Laureatów 2 i 3 miejsca torby podróżnicze Dakine o wartości 200zł każda. Wszystkie trzy prace finałowe zawalczą o nagrodę publiczności. W rywalizacji o nagrodę publiczności głosowanie będzie się odbywało drogą e-mailową. Nagrodzony zostanie zarówno projekt z największą ilością głosów, jak i autor najbardziej kreatywnego uzasadnienia swojego wyboru.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie:
http://konkursykreatywne.pl/?p=konkursy&id=2869

Jury
Andrzej Śmiałek, Joanna Jonkis, Ewa Trzcionka, Agata Ziemba, Karina Gerszberg.

Patronat medialny:
STGU, Ergo Design, DesignAlive.pl, Stowarzyszenie Design it Poland, Designteka.pl, KonkursyKreatywne.pl, TAKE ME - www.take-me.pl.

Organizator:
Agencja Emi Warsaw Artistically

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Kancelaria Adwokacka Szczepański
  • Galeria 81 stopni