Dzienniki gwiazdowe

  • Grafika użytkowa
  • Internet

Zapraszamy do udziału w konkurskie na plakat teatralny do premiery Dzienników gwiazdowych Stanisława Lema w reżyserii Andrzeja Bartnikowskiego.

Dzienniki gwiazdowe, konkurs na plakat

Dla kogo?

Uczestnikami konkursu mogą być artyści plastycy z regionu Warmii i Mazur. Każdy z uczestników konkursu może zgłosić dowolną ilość prac.

Zadanie konkursowe

Przedmiotem konkursu jest wykonanie plakatu do sztuki wg Dzienników gwiazdowych Stanisława Lema, w reżyserii Andrzeja Bartnikowskiego na podstawie adaptacji reżysera, dostępnej w Olsztyńskim Teatrze Lalek. Prace konkursowe muszą być wolne od wad prawnych. Prace konkursowe nie mogą być pracami zbiorowymi.

Nagrody

Laureat nagrody głównej konkursu otrzyma podwójne zaproszenie na premierę spektaklu „Dzienników gwiazdowych” w Olsztyńskim Teatrze Lalek 26 września 2015 r., a tuż przed  premierowym spektaklem, podczas  uroczystego otwarcia wystawy 20 wyróżnionych prac, zostanie mu wręczona, przyznana przez Olsztyński Teatr Lalek nagroda pieniężna w wysokości 1400 PLN. Twórcy dwóch wyróżnionych prac otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 300 i 200 PLN.

Terminy

Prace konkursowe należy dostarczyć do Olsztyńskiego Teatru Lalek w Olsztynie w terminie do 31 sierpnia 2015 r.

Regulamin

Regulamin konkursu znajduje się na stronie: Konkurs na plakat Dzienników gwiazdowych.

Organizator

Olsztyński Teatr Lalek, ul. Głowackiego 17, 10-447 Olsztyn
www.teatrlalek.olsztyn.pl

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni