Grafika na scyzoryk

  • Grafika użytkowa
  • Internet

Victorinox - konkurs na rękojeść

Dla kogo?

Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, które w dniu dokonania zgłoszenia do Konkursu posiadają miejsce stałego zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Zadanie konkursowe

Zadaniem Uczestników Konkursu jest opracowanie na okładkach rękojeści scyzoryka Victorinox o długości 91 mm projektu lub wielu projektów graficznych, zawierających lub nawiązujących do polskich symboli narodowych, w postaci znaków, barw, wizerunków, również w odniesieniu do historycznych tradycji oręża polskiego, „w formie stylizowanej lub artystycznie przetworzonej” albo też w innej formie, nie powodującej znieważenia symboliki narodowej.

Nagrody

Miejsce I - zegarek I.N.O.X, o wartości 1790 PLN oraz nagroda pieniężna o wartości 198,89 PLN. Łączna wartość nagrody wynosi 1988,89 PLN brutto.

Miejsce II – walizka kabinowa Spectra o wartości 1470 PLN oraz nagroda pieniężna o wartości 163,33 PLN. Łączna wartość nagrody wynosi 1633,33 PLN brutto.

Miejsce III – zestaw składający się z kompletu: Scyzoryka Victorinox Spartan, SwissCard i Scyzoryka Classic z limitowanej serii Vx Colours, o wartości 259 PLN.

Terminy

Prace konkursowe można składać do 14.01.2015 poprzez stronę www.konkurs.victorinox.pl.

Posiedzenia Komisji, podczas którego nastąpi przyznanie Nagród konkursowych, odbędzie się w terminie do 31.01.2015.

Regulamin

Regulamin konkursu znajduje się na stronie: konkurs na projekt rękojeści scyzoryka.

Organizator

Victorinox Poland Sp. z o.o.
ul. Ptasia 6, Warszawa
www.victorinox.com.pl

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni