Logo dla Grodno S.A.

  • Grafika użytkowa
  • Internet

Spółka Grodno, jeden z czołowych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce, ogłasza konkurs na opracowanie projektu graficznego znaku firmowego. Konkurs o charakterze otwartym jest adresowany do osób indywidualnych w związku z jubileuszem 25-lecia działalności spółki.

Nowe logo Grodno SA

Dla kogo?

Konkurs ma charakter dobrowolny, bezpłatny, otwarty i jednoetapowy. Adresowany jest do wszystkich osób fizycznych, które spełnią warunki uczestnictwa.
Każdy uczestnik Konkursu może złożyć maksymalnie trzy projekty.

Zadanie konkursowe

Zadaniem konkursowym jest opracowanie nowego logo dla firmy Grodno SA. Projekt powinien nawiązywać do obecnego logo oraz odwoływać się do cech charakteryzujących spółkę.

Nagrody

Za projekt, który wybierze Komisja Konkursowa, przyznana zostanie nagroda finansowa w wysokości 3.000 PLN netto.
Kwota stanowi gratyfikację za przekazanie wszelkich majątkowych praw autorskich do opracowanego projektu. Organizator ufunduje dodatkową nagrodę pieniężną jako rekompensatę przyszłego zobowiązania podatkowego.

Terminy

Pliki należy przesyłać zapisane w formacie JPG,CDR,TIFF lub PDF na płytach CD lub DVD wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym oraz podpisanym oświadczeniem przesyłką poleconą na adres:
Grodno S.A. ul. Kwiatowa 14, Michałów-Grabina 05-126 Nieporęt z dopiskiem „Marketing”.

Termin składania prac upływa 28 sierpnia 2015 r., decyduje data doręczenia do Organizatora. Projekty złożone po tym terminie nie będą brały udziału w konkursie.

Regulamin

Regulamin konkursu znajduje się na stronie: konkurs na projekt nowego logo firmy Grodno SA.

Organizator

Grodno S.A. ul. Kwiatowa 14, Michałów-Grabina 05-126 Nieporęt
www.grodno.pl

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni