Stand OUT - Ambiente 2014

  • Architektura
  • Internet

Kilka dni temu we Frankfurcie odbyło się pięciodniowe spotkanie fachowców z branży dóbr konsumpcyjnych  – targi AMBIENTE.
To największe targi na świecie, gdzie prezentowane są najnowsze produkty i innowacje z dziedziny dekoracji i wyposażenia mieszkań, domów i ogrodów, a także szeroko pojętego świata upominków.

Watra Huta Szkła i Kryształów Alicja
Watra Huta Szkła i Kryształów Alicja, Ambiente 2014

StandOUT to jedyny konkurs na najciekawsze stoiska targowe, w którym głosy oddają designerzy, wystawcy, partnerzy i klienci wystawców, osoby odwiedzające targi, organizatorzy wystąpień targowych, media branżowe. Fakt, iż StandOUT odbywa się wirtualnie, sprawia, iż grono biorących udział w głosowaniu jest niczym nieograniczone.

HSG Wrześniak
HSG Wrześniak, Ambiente 2014

Jak pokazują dotychczasowe edycje konkursu, grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. StandOUT nadaje nową jakość wystawiennictwu i rozumieniu miejsca, jakie pełni ono w tworzeniu spójnej komunikacji przedsiębiorstw. Od dawna na przestrzeni targowej, większe znaczenie ma już nie sam produkt, a sposób jego prezentacji. Wystawy, to już nie miejsce targowania i sprzedawania, a narzędzie marketingu bezpośredniego. To jedna z form tworzenia wizerunku marki, która daje możliwość uzyskania bezpośredniej reakcji konsumenta. Konkurs stwarza możliwość uzyskania opinii szerszego grona odbiorców i jest też sposobem na jej pomiar.

Kiedy i gdzie?

13.02 - 03.03.2014

Głosy można oddawać poprzez stronę internetową:
exspace.pl/standOUT Ambiente2014.

Organizator

eXspace.pl |BEYOND FAIR DESIGN

Partner konkursu

Fotolia

Patronat medialny

Graffus, Reklama.pl, Signs, Świat druku.

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni