Zainspirowani Japonią V

  • Grafika
  • Internet

Piąty raz Alstor, dystrybutor monitorów EIZO w Polsce organizuje konkurs „Zainspirowani Japonią”. Konkurs adresowany jest do osób kreatywnych, zajmujących się sztuką wizualną, a konkretnie grafiką i fotografią.

Zainspirowani Japonią V

Dla kogo?

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba pełnoletnia, która wypełniła formularz rejestracyjny i zaakceptowała regulamin, który znajduje się na stronie: www.zainspirowanijaponia.pl  

Zadanie konkursowe

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy związanej tematycznie z ojczyzną monitorów EIZO – Japonią i dowolnymi aspektami jej historii, kultury i sztuki. Projekty mogą być wykonane dowolną techniką cyfrową w postaci fotomontażu, matte painting, przetworzonej cyfrowo fotografii, digital painting, etc.

Nowością piątej edycji jest wprowadzenie dwóch kategorii – GRAFIKA i FOTO.

Nagrody

KATEGORIA GRAFIKA

I nagroda – monitor LCD marki EIZO model ColorEdge CG230, oprogramowanie ColorNavigator i kalibrator DataColor Spyder4 o wartości 3.300 PLN
Kampania promocyjna na łamach Graffusa.

II nagroda -  Szkolenie Adobe Photoshop Masterclass - ufundowane przez eduweb.pl.

III nagroda – inteligentny zegarek Cogito POP ufundowany przez iCorner oraz 3-miesięczny abonament 25 pobrań na miesiąc wartości 500 PLN, ufundowany przez bank zdjęć Fotolia.

Nagroda Internautów - kulka-robot Sphero, ufundowany przez sklep iCorner.

Wszyscy laureaci w kategorii Grafika otrzymają również prenumeratę ComputerArts.

KATEGORIA FOTO

W kategorii foto przyznane zostaną 3 równorzędne nagrody w postaci wybranych kursów fotograficznych, ufundowanych przez Akademię Nikona.
Laureaci w tej kategorii otrzymają również prenumeratę Digital Foto Video oraz najnowszą książkę Jacka Boneckiego „Przystanek Dakar”.

Terminy

Konkurs rozpoczyna się 1 lipca 2014 i trwać będzie do 1 października 2014.
Prace konkursowe można nadsyłać do 29 września 2014.

Jury oceni wszystkie prace podczas posiedzenia, które odbędzie się 30 września 2014, formułując werdykt, który udostępniony zostanie w dniu 1 października 2014 na stronie konkursowej oraz w profilu EIZO Polska serwisu Facebook. W werdykcie ujęta zostanie również informacja, którzy z uczestników otrzymał wyróżnienie, na podstawie zliczonych głosów internautów.

Regulamin

Regulamin konkursu znajduje się na stronie zainspirowanijaponia.pl/regulamin/

Ponadto, komplet informacji o konkursie, znajduje się na stronie internetowej zainspirowanijaponia.pl.

Organizator

ALSTOR T. Szukała i Wspólnicy s.j.
ul. Wenecka 12, 03-244 Warszawa

www.eizo.pl
www.alstor.pl

Alstor prowadzi działalność na polskim rynku IT już od ponad 26 lat - jest jedną z najstarszych istniejących prywatnych firm komputerowych. Firma działa jako dystrybutor specjalizowany w kilku wybranych obszarach technologicznych. Są to pamięci masowe, systemy przetwarzania dokumentów, zarządzanie infrastrukturą informatyczną, bezpieczeństwo IT, rozwiązania dla medycyny, systemy profesjonalnego obrazowania oraz produkty konsumenckie. Wszystkie oferowane przez Alstor rozwiązania pochodzą od renomowanych producentów, będących liderami rynku.

Alstor jest wyłącznym dystrybutorem monitorów renomowanego japońskiego producenta, firmy EIZO. W naszej ofercie dostępne są monitory kalibrowalne do grafiki i diagnostyki medycznej, specjalistyczne konstrukcje do wąskich zastosowań, takich jak monitoring czy kontrola ruchu lotniczego, monitory dla graczy oraz ergonomiczne modele do prac biurowych. W zakresie profesjonalnego obrazowania oferujemy również kalibratory i wzorce barwne X-Rite.

Partnerzy i Patroni medialni

Partnerami konkursu są:
Akademia Nikona, DataColor, eduweb.pl, Fotolia, iCorner.

Patronami medialnymi konkursu są:
Computer Arts, Digital Foto Video,  Graffus, Japonia Online.

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni