Bytom 3M

  • Warsztaty
  • Bytom

BYTOM 3M [miasto, masa, maszyna] to pierwsze na Śląsku spotkania fotograficzne promujące przestrzeń miejską malowniczego miasta, w którym wieloletnia tradycja staje twarzą w twarz z nowoczesnością.

Bytom 3M

Idea pleneru jest częściowo wzorowana na Awangardzie Krakowskiej (Tadeusz Peiper)

W ciągu trzech dni uczestnicy Spotkań będą mieli okazję poznać Bytom podczas ciekawych plenerów fotograficznych, wziąć udział w warsztatach, wykładach i dyskusjach, a także zaprezentować swoją twórczość podczas wystawy poplenerowej w prestiżowej galerii „Na Poziomie” w bytomskiej Agorze.

Projekt adresowany jest zarówno do osób związanych z fotografią na gruncie profesjonalnym, jak i początkujących artystów, poszukujących inspiracji i wiedzy.

Nie wolno pominąć również poprzemysłowego oblicza miasta – trudno nie zachwycić się zabytkową Elektrociepłownią Szombierki, Szybem Krystyna, czy pozostałościami po Kopalni Bobrek.

Hasło promujące Bytom – „Energia Kultury” – to ukłon w stronę wielu instytucji kulturalnych działających w mieście. Opera Śląska, Śląski Teatr Tańca, Bytomskie Centrum Kultury, Centrum Sztuki Współczesnej KRONIKA – to zaledwie kilka z nich. Podczas Ogólnopolskich Spotkań z Fotografią BYTOM 3M zarazimy Cię miłością do tego miasta i pokażemy, jak czerpiemy z niego twórczą inspirację. Odkryj Bytom dla siebie!

Gdzie i kiedy

11-13.11.2011
Bytom

Koszt uczestnictwa

150 PLN 
- wstęp na wszystkie warsztaty, wykłady i spotkania organizowane
w ramach projektu BYTOM 3M,
- uczestnictwo w plenerach,
- udział w wystawie poplenerowej,
- 2 noclegi  (śniadanie 12.11),
- bon gastronomiczny (30zł) do zrealizowania w klubie Brama.
   
70 PLN
- wstęp na wszystkie warsztaty, wykłady i spotkania organizowane
w ramach projektu BYTOM 3M,
- uczestnictwo w plenerach,
- udział w wystawie poplenerowej.

Zgłoszenia przyjmujemy do 4.11.2011
tel. (0) 602 459 867/ klubbrama@gmail.com

 

Organizatorzy

Klub Brama, Pictorial Team, Agora Bytom

Patroni medialni: Telewizja TVS, Bytomskie Centrum Kultury, Życie Bytomskie, Bytomska Gazeta Miejska, Rynek No.7, Independent.pl, Pora.pl, Magazyn Studencki Ferwa

Partnerzy: ZPAF, foto-info.pl, gfoto.pl, fotal.pl, fotokonkurs.info, sybil.pl, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bytomiu

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni