Festiwal Marketingu

  • Targi
  • Warszawa

W zmienionej formule odbędzie się w Warszawie piąta edycja Targów Reklamy i Poligrafii. Festiwal Marketingu został połączony z Festiwalem Druku. Zmiana nazwy na Festiwal Marketingu oraz połączenie z Festiwalem Druku - projektem organizowanym przez OOH magazine dla dostawców mediów i maszyn, związana jest z dynamicznym rozwojem imprezy, która stała się najważniejszym wydarzeniem branży reklamowej w II połowie roku.

Festiwal Marketingu

Targi skierowane są do szerokiego grona przedstawicieli rynku reklamowego, pracowników agencji reklamowych, drukarń oraz działów marketingu klientów końcowych. Wzorem poprzednich lat obowiązywać będzie pre-rejestracja wyłączająca przypadkowych zwiedzających. Wystawcami targów będą firmy z rynku artykułów promocyjnych, szeroko pojętej produkcji reklamowej oraz dostawcy mediów i maszyn.

W ramach targów zostanie zorganizowany konkurs na Innowację Roku oraz Super Gift w przedziałach cenowych dostępnych na wyszukiwarce giftsonline.pl.

Po raz kolejny zostaną wręczone Diamenty Reklamy. Statuetki honorują Osobistości, które najbardziej wspierają polskich przedsiębiorców. Pierwszą statuetkę Diamentów Reklamy otrzymała Henryka Bochniarz, Prezydent PKPP Lewiatan. Głosowanie na osobistość najbardziej zaangażowaną w problemy małych i średnich odbywało się on-line na stronie targów.

Kampania reklamowa wydarzenia obejmować będzie OOH magazine, portal giftsonline, liczne newslettery oraz na nośniki w centrach biznesu oferowane przez firmę Clear Channel Poland.

Kiedy i gdzie?

09-10.09.2013

Warszawskie Centrum EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa

Organizator

OOH magazine Sp. z o.o.
Al. Roździeńskiego 86A/III C
40-203 Katowice

www.festiwalmarketingu.pl

Partnerzy

Fotolia - www.fotolia.com
Fair Play - www.fairplay.pl
Graffus - www.graffus.com
Mediarun - mediarun.pl
Nowoczesna Firma - www.nf.pl
PIAP - www.piap-org.pl
Signs - www.signs.pl
STGU - www.stgu.pl

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni