Infografika

  • Warsztaty
  • Warszawa

Infografika czyli grafika informacyjna to przedstawienie informacji, myśli, danych w przystępny, wizualny sposób. Seminarium jest skierowane przede wszystkim na praktyczne ćwiczenia poprzez stworzenie własnego projektu graficznego. Nie jest wymagana umiejętność korzystania z konkretnego oprogramowania, ponieważ chcemy pokazać, że infografikę można stworzyć w każdym programie! Zarówno w Photoshopie, Corel Draw, czy MS Paint. Wystarczy możliwość kompilacji obrazów z treścią merytoryczną.

Infografika

Podczas szkolenia skupimy się przede wszystkim na praktycznej części - stworzenia własnej infografiki. Przedstawimy także historię i zastosowanie infografiki, pokażemy jak kompilować treść i obrazy, by osiągnąć zamierzone cele.

Uczestnicy

Seminarium skierowane jest do wszystkich grafików, tych z wieloletnim stażem, jak i rozpoczynających działalność w branży, którzy chcą poznać praktyczne zasady wykorzystania infografiki. Skierowane jest również do wszystkich osób przygotowujących materiały, na bazie których powstaje infografika – m.in. dziennikarzy, pracowników marketingu. Zapoznanie się
z procesem tworzenia pozwoli lepiej zrozumieć jej cel i właściwości.

Termin i cena

Seminarium odbędzie się 31 maja 2012 w Akademii IT Media, przy ulicy Jagiellońskiej 88 w Warszawie.

Koszt udziału: 450,00 PLN netto od osoby.

Pełna informacja na stronie internetowej:
www.itmedia.pl/training_det_info.php?tkat=seminaria&sp=243

Organizator

Akademia IT Media
www.itmedia.pl
szkolenia@itmedia.pl

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni