Kurs fotografii

  • Warsztaty
  • Kraków

Kurs Fotografii w WSF to najlepszy sposób, by opanować wszystkie funkcje Twojego aparatu cyfrowego, niezależnie od tego, czy używasz kompaktu czy lustrzanki. Na praktycznych zajęciach nauczysz się robić dobre zdjęcia, poznasz podstawowe zasady dobrej ekspozycji. Dowiesz się, na czym polega zagadnienie fotografii, jak pracuje fotograf, jakie są jego triki i jak powstają pomysły na zdjęcia.

Porozmawiamy o sprzęcie fotograficznym i zasadach jego działania. Wykażemy, że nie potrzeba najdroższego, profesjonalnego aparatu, by robić wspaniałe zdjęcia. Wyjaśnimy sposób działania wszystkich zupełnie niezrozumiałych systemów, w które zapewne Twój sprzęt został wyposażony. Ale przede wszystkim porozmawiamy o Twoich zdjęciach
i o tym, jak sprawić, by były dokładnie takie, jak chcesz.

Podczas zajęć, zrobisz całe mnóstwo zdjęć, w czym będziemy Ci aktywnie pomagać, doradzać i uczyć jak robić je lepiej i sprawniej. Najważniejszym elementem kursu są ćwiczenia i konsultacje – dzięki nim, pod okiem doświadczonego, profesjonalnego fotografa, zdobędziesz umiejętność robienia dobrych zdjęć.

weekendowy kurs fotografii

Dla kogo jest Kurs?

Kurs Fotografii od Podstaw przeznaczony jest dla początkujących fotografów oraz tych, którzy chcą uzupełnić i uporządkować swoją wiedzę z zakresu najważniejszych, podstawowych zagadnień fotograficznych.

Weekendowy tryb Kursu  to intensywne zajęcia w dwa kolejne weekendy, a więc najlepszy czas na rozwijanie pasji. Polecamy go tym, którzy chcą szybko przyswoić podstawową wiedzę o fotografii. Dzięki tej formule będzie Ci łatwiej znaleźć czas na udział w kursie.

Na zajęcia należy przynieść swój aparat - nie jest jednak konieczne posiadanie lustrzanki. Polecamy zakup zaawansowanego sprzętu po odbyciu kursu, na potrzeby zajęć wystarczy prosty aparat kompaktowy.

Program zajęć

1. Sprzęt. Omówienie sprzętu fotograficznego; rodzaje aparatów, zastosowanie i różnice między nimi; porównanie fotografii analogowej do cyfrowej.
2. Zasady działania sprzętu fotograficznego.
3. Bardziej zaawansowane użycie funkcji aparatu fotograficznego.
4. Kompozycja.
5. Archiwizacja i obróbka.
6. Wybór zdjęć.

Termin

Kurs odbywa się w Krakowie, w Galerii Pauza przy ul. Floriańskiej 18.

Najbliższy termin kursu to: 12-13 i 19-20 maja.

Zajęcia odbywają się w grupach 8-12 osób. Kurs obejmuje 36 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych i warsztatów.

Cena kursu

Cena i rabaty do wyboru:
- dwie raty po 300,00 PLN (w tym 23% VAT) - druga płatna w połowie kursu;
- 500,00 PLN (w tym 23% VAT) jednorazowo z góry przed pierwszymi zajęciami - oszczędzasz 100 zł względem ceny podstawowej.

Wystawiamy faktury VAT.

Jeśli kupujesz kurs w prezencie przygotujemy atrakcyjne zaproszenie w wersji elektronicznej i prześlemy obdarowanej osobie wg Twoich wskazówek.

Szczegółowe informacje na stronie: weekendowy-kurs-fotografii

Wykładowca

Michał Massa Mąsior - Fotografik, absolwent kursów w International Center of Photography w Nowym Jorku. Wystawiany w Barcelonie, Krakowie
i Łodzi. Od pięciu lat współpracuje z agencjami reklamowymi, projektantami ubrań i agencjami modelek w Polsce i za granicą. W 2007 roku nominowany do nagrody “Fotograf Modowy Roku” w prestiżowym plebiscycie Polskich Oskarów Mody.

Strona internetowa: www.madmassa.com

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni