On, Rafi...

  • Akcja społeczna
  • Facebook

Nazywa się Rafał Krawczyk. Ma 34 lata.
Jest grafikiem, do niedawna prowadził też poczytnego bloga ja.rafi.pl.

On, Rafi

Rafał traci wzrok. Od 2004 roku jest jednooczny. W tym roku doszło do odwarstwienia siatkówki w jedynym, "zdrowym" oku - pilnie potrzebuje pomocy specjalisty, magika od siatkówek, który przeprowadziłby operację witrektomii. Jeżeli możesz pomóc daj znać.

Strona spontanicznej akcji na Facebooku

Rafał objęty jest szczególną troską, obcy ludzie deklarują pomoc, transport, opiekę i pieniądze. Całość działań można śledzić na Facebooku.

https://www.facebook.com/On, Rafi

Istnieje możliwość uratowania jego ostatniego oka. Niebawem podamy numer konta, na którym będzie zbierana kwota na operację i rehabilitację.

Aktualizacja 25.09.

Andrzej-Ludwik Włoszczyński postanowił wesprzeć zbieranie funduszy dla Rafiego także w inny sposób – podarował do zlicytowania, egzemplarz, specimen, Księgi „projektu Orli Dom”. Jest więc jedyna okazja zdobycia księgi pomagając jednocześnie Rafiemu.

Egzemplarz będzie specjalnie wydrukowany tylko dla zwycięzcy, z podziękowaniem. Jest też możliwość, na życzenie zwycięzcy, zmiany koloru okładki. Księga ma 120 stron, w tym 70 stron księgi herbu i 50 stron opisu. Format 300 x 300 mm. Twarda oprawa.

http://www.alw.pl/2012/09/akcja-rafi/

bezpośredni link do strony z "licytacją":
http://ja.rafi.pl/2012/09/23/swiatlo-w-tunelu-walcze-dalej/

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni