Paweł Kwiatkowski - malarstwo

  • Malarstwo
  • Łódź

Paweł Kwiatkowski ma zaszczyt i przyjemność zaprosić na wystawę malarstwa, której otwarcie odbędzie się 14 marca o godzinie 19.00 w Fabryce Sztuki w Łodzi.

Na wystawie zaprezentowane zostaną obrazy namalowane w ubiegłym roku.

Paweł Kwiatkowski

Kiedy i gdzie?

14.03 – 31.03.2015

Galeria Fabryki Sztuki
ul. Tymienieckiego 3, Łódź

Wernisaż wystawy: 14.03.2015 (sobota), godz. 19.00.

Godziny otwarcia: poniedziałek-niedziela: 9:00-17:00.

Paweł Kwiatkowski

Absolwent Wydziału Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi, gdzie w 2011 roku obronił dyplom z wyróżnieniem cyklem prac malarskich powstałych pod kierunkiem prof. Mariana Kępińskiego i graficznych pod kierunkiem prof. Sławomira Ćwieka. Od 2011 roku pełni funkcję asystenta na łódzkiej ASP w Pracowni Technik Łączonych. Laureat Grand Prix w konkursie na najlepszy dyplom uczelni artystycznych w Polsce (2013).

O Pawle Kwiatkowskim w Graffusie: Między malowaniem a...

Ma na swoim koncie wiele wystaw indywidualnych jak i zbiorowych. Jego indywidualne wystawy miały miejsce między innymi w Warszawie (Galeria Studio), w Łodzi (Miejska Galeria Sztuki - Galeria „Od Nowa” w Akademii Sztuk Pięknych), Poznaniu (Galeria Profil w Domu Kultury Zamek), Żyrardowie (wystawa na Festiwalu Miasto Gwiazd) oraz Białymstoku (w Galerii Sleńdzińskich).
Prezentował również swoje prace na wielu wystawach zbiorowych w Polsce m.in.: w Łodzi, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Lublinie, Zgierzu jak i za granicą: we Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Belgii, Litwie, Czechach Słowenii, Chorwacji, Serbii, Estonii, Kanadzie i Japonii.

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni