Projektowanie od kuchni

  • Warsztaty
  • Gdynia

Zapraszamy na warsztaty „Projektowanie od Kuchni” w ramach festiwalu Gdynia Design Days.

GDD od kuchni

Warsztaty odbędą się w trzech grupach:

Projektuj z firmą Satel

termin 07-08.07.2012.

Fascynuje Cię wzornictwo urządzeń elektronicznych? Chciałbyś projektować dla przemysłu? Zobacz, jak projektuje się interkom i spróbuj sam swoich sił pod okiem projektanta firmy Satel. Szymon Wanatowicz poprowadzi także wykłady i przedstawi case study wdrożonego produktu.

Satel

Satel sp. z o.o. jest krajowym liderem w produkcji urządzeń do systemów alarmowych. Firma posiada m.in. własny dział projektowy (hardware i software), oraz działy zajmujące się projektowaniem i produkcją detali z tworzyw sztucznych.

Projektuj z firmą Terma Technologie

termin 10-11.07.2012

Pasjonuje Cię architektura wnętrz i design? Zobacz jak tworzy się grzejnik łazienkowy do współczesnego salonu łazienkowego. Posłuchaj wykładu i stwórz własną koncepcję. Zajęcia i wykłady poprowadzi związany z firmą Terma Technologie projektant Jacek Ryń.

Terma

Terma Technologie to uznany i wielokrotnie nagradzany producent grzejników. Firma posiada nowoczesną linię produkcyjną. Terma Technologie od wielu lat kładzie nacisk na wysoką jakość wzornictwa współpracując z projektantami i organizując konkursy dla designerów.

Projektuj z firmą Trefl

termin 13-14.07.2012

Lubisz pracować z papierem? Pasjonuje Cię grafika ilustracyjna i tworzenie obiektów trójwymiarowych z tektury? Czujesz projektowanie dla dzieci? Spotkaj się z firmą Trefl. Prześledź proces produkcyjny, specyfikę technologiczną. Samodzielnie zaprojektuj kartonową zabawkę. Zajęcia i wykłady dotyczące wdrażania projektów do produkcji poprowadzi Karolina Kędzierska – Specjalista działu Badań i Rozwoju w firmie Trefl.

Trefl

Trefl SA to jeden z liderów na polskim rynku zabawek, producent gier planszowych, kart do gry oraz jeden z największych producentów puzzli w Europie. Firma dysponuje własnym parkiem maszynowym gwarantującym najwyższą jakość specjalistycznych wyrobów z tektury.

Informacje

Miejsce: Pomorski Park Naukowo Technologiczny w Gdyni.

Koordynator: Szymon Wanatowicz, Pomorskie Stowarzyszenie Projektantów PoCoTo.

Pytania oraz zgłoszenia z załączonym portfolio możecie wysyłać na adres: warsztaty@pocoto.eu

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Kancelaria Adwokacka Szczepański
  • Galeria 81 stopni