SuperSam Design

  • Wystawa
  • Gdynia

Pomorski Park Naukowo Technologiczny miasto Gdynia oraz Stowarzyszenie Pomorskich Projektantów PoCoTo serdecznie zaprasza designerów, projektantów i rzemieślników do udziału w II edycji Super Sam Design.

SSD to nie tylko miejsce sprzedaży przedmiotów użytkowych utrzymanych w nowej formie. To przede wszystkim ogromna szansa dla projektantów, którzy swoimi działaniami chcą wpływać na materialną kulturę naszego otoczenia.

Druga edycja Super Sam Design zaplanowana została na 14-15 lipca 2012. Odbędzie się w ramach festiwalu Gdynia Design Days. Stoiska zostaną umieszczone w miasteczku projektowym na Skwerze Kościuszki w Gdyni. Wydarzenie ma charakter otwarty, zapraszamy zarówno osoby żyjące designem, jak i tych, którzy na ten temat wiedzą niewiele. Chcemy stworzyć łatwy dostęp do przestrzeni, w której każdy będzie mógł uzyskać korzyść.

OFERUJEMY niepowtarzalną okazję do promocji marki oraz sprzedaży produktów (bez pobierania marż i dodatkowych opłat), indywidualne stoisko targowe, nocleg na korzystnych warunkach, promocję wydarzenia w mediach, rozpowszechnienie informacji o SDD poprzez materiały promocyjne, bezpośredni kontakt z pasjonatami designu.

Uwaga!
Liczba miejsc ekspozycyjnych jest ograniczona do 16 stanowisk.
Zgłoszenia prosimy kierować na adres email: ssd@pocoto.eu do 31 maja 2012. Decyzja o wyborze uczestników zostanie podjęta do 7 czerwca 2012.

Podstawowym kryterium wyboru jest handlowy aspekt produktu oraz posiadanie niezbędnej do wyposażenia stoiska ilości artykułów. Zaprezentujcie jak najlepiej swój produkt – wraz z opakowaniem i zdjęciem. Czekamy na was!

Warunkiem uczestnictwa w SSD 2012 jest wypełnienie karty zgłoszeniowej.
KARTA_ZGLOSZENIOWA (doc).

Formularz zawiera podstawowe informacje na temat projektanta / grupy projektowej i produktów. Należy przesłać również zdjęcia artykułów przeznaczonych do sprzedaży w rozmiarze nie przekraczającym 100 KB. Nadesłane materiały posłużą wyłącznie do celów promocyjnych SSD 2012.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: Katarzyna Bielicka, Monika Potorska ssd@pocoto.eu

Organizator

Pomorskie Stowarzyszenie Projektantów PoCoTo
www.pocoto.eu

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni