Szczęście w nieszczęściu

  • Multimedia
  • Gdańsk

KAMIL KUSKOWSKI – Szczęście w nieszczęściu
Wystawa jest o przesądach i zabobonach, w które wierzymy i które mają wpływ na nasze życie, w odniesieniu do tytułowych aspektów szczęścia i nieszczęścia.

KAMIL KUSKOWSKI ? Szczęście w nieszczęściu

Kamil Kuskowski w swoim multimedialnym projekcie podejmuje próbę zdefiniowania zjawiska zwanego zabobonnością. Artysta przedstawi swoje najnowsze, niepokazywane dotychczas prace malarskie, wideo, obiekty i instalacje.

Wystawa przygotowana we współpracy z Galerią Bielską BWA w Bielsku-Białej.

Kiedy i gdzie?

17.11.2012 - 13.01.2013

CSW Łaźnia
ul. Jaskółcza 1, Gdańsk

Wstęp
5zł - bilet normalny, 3zł - bilet ulgowy, 10zł - bilet familijny (dwie dorosłe osoby + dzieci) 30zł - bilet grupowy (od 15 do 30 osób), w środy wstęp wolny.
Godziny otwarcia

pon. - nieczynne; wt. śr. pt. sob. ndz. - 12-18; czw. 12-20.

Organizator

CSW Łaźnia
www.laznia.pl

Kamil Kuskowski

Urodził się w 1973 roku w Zakopanem. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego na Wydziale Tkaniny i Ubioru w Łodzi (dyplom z wyróżnieniem w Pracowni Tkaniny Unikatowej prof. Aleksandry Mańczak oraz w Pracowni Malarstwa i Rysunku prof. Andrzeja Gieragi). W latach 1999-2011 pracował w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Od 2010 zatrudniony jest na stanowisku profesora nadzwyczajnego w Akademii Sztuki w Szczecinie, gdzie prowadzi Pracownię Działań Audiowizualnych w Katedrze Nowych Mediów, której jest kierownikiem. Prowadzi Galerię Zona Sztuki Aktualnej w Łodzi oraz w Szczecinie. Uprawia twórczość w zakresie malarstwa, instalacji, sztuki wideo. Współpracuje z Galerią Piekary w Poznaniu i Galerią m2 w Warszawie.

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Kancelaria Adwokacka Szczepański
  • Galeria 81 stopni