Czysta forma

Powstanie  linii Liva zainspirowało poszukiwanie nowej formy dla klasycznej wanny stojącej wolno na nóżkach. Najnowszą propozycję Marmorinu charakteryzuje mocna, wyrazista i jednocześnie elegancka linia. Projektanci MOWOstudio stworzyli uniwersalny w swojej prostocie kształt wanny, której czysta forma doskonale komponuje się zarówno w nowoczesnych jak i bardziej tradycyjnych wnętrzach. Dzięki zachowaniu ergonomicznego kąta w oparciu wanna gwarantuje optymalny komfort kąpieli.

umywalka Liva

Precyzyjnie dobrane proporcje nóg i misy oraz detal wydobyty w płynnym przejściu pomiędzy tymi elementami sprawiają łagodne, harmonijne wrażenie. Element charakterystyczny linii stanowi front zaakcentowany poprzez delikatne przełamanie misy, co zostało również podkreślone w stanowiącej dopełnienie kolekcji Liva umywalce.

wanna Liva

Dzięki niewielkim gabarytom wanna doskonale komponuje się w średniej wielkości pomieszczeniach kąpielowych. Oba produkty wykonano z gładkiego i przyjemnego w dotyku materiału, który nabiera temperatury otoczenia.

Wanna Liva otrzymała wyróżnienie Rady Ekspertów plebiscytu MUST HAVE podczas Łódź Design Festival 2012.

Aranżacja Liva

Producent: Marmorin, projekt: MOWOstudio,
materiał: gelcoat® material, waga: 152 kg
.

MOWOstudio

MOWO Studio

Interesują nas różne zjawiska, od współczesnych innowacyjnych technologii i materiałów po tradycyjne rzemiosło. Bliska jest nam estetyka prostoty, funkcjonalności i wykorzystanie naturalnych materiałów. Istotne jest, aby przedmioty nie były sezonowe, nie podlegały modom i pozostały niezmiennie atrakcyjne pomimo upływu czasu.

Studio tworzą Monika Elikowska-Opala i Wojciech Opala - absolwenci Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu na wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa.

Strona internetowa: www.mowo.pl.

Studium przypadku

Studium przypadku

Niebanalne pomysły, interesujące rozwiązania, ciekawe koncepcje...

Tu można pokazać projekt, opisać szerzej trudy jego powstawania, podzielić się doświadczeniem.

Zapraszamy do publikacji.

Współpraca

Piszesz? Fotografujesz? Malujesz? Rysujesz?
Może projektujesz to i owo?

Daj się zauważyć!

Wystawa, wykład? Happening, konkurs?
Targi branżowe lub konferencja?

Dzieje się i nikt o tym nie wie?
Napisz do nas.

Partnerzy serwisu

  • Kancelaria Adwokacka Szczepański
  • Galeria 81 stopni