Dla świadomych urody

Collacen  001
Logotyp produktu

Collacen to jeden z produktów firmy Nutrinovelle, dla której stworzyliśmy kompleksową identyfikację wizualną. Podczas wprowadzania go na rynek, zostaliśmy zaproszeni do przygotowania kompleksowego i profesjonalnego launchu, którego celem była szybka intensyfikacja wyników sprzedaży. Collacen to wysokiej jakości preparat o działaniu anti-aging adresowany do świadomych swej urody kobiet w wieku 30-50 lat. Umożliwia on skuteczną redukcję efektów starzenia się skóry, jej regenerację oraz głębokie nawilżenie. Naszym zadaniem stało się wyraźne zakomunikowanie konsumentkom charakteru i zalet stosowania nowego produktu.

Collacen  002
Opakowanie produktu Collacen

Opracowaliśmy strategię komunikacji oraz stworzyliśmy pełną identyfikację wizualną wprowadzanego na rynek produktu – od logotypu po opakowanie. Silny nacisk postawiliśmy na odnalezienie odpowiedniej i wyróżniającej się kolorystyki. Ponadto sięgnęliśmy po czyste, typograficzne rozwiązania z wykorzystaniem materiału fotograficznego. Wysokiej jakości zdjęcia przedstawiają naturalne, kobiece piękno, a jednocześnie wskazują na efekty ze stosowania preparatu Collacen. Pozostałe motywy graficzne podkreślają jego ekskluzywność i wyjątkowość.

Collacen  003
Broszura edukacyjna

Collacen  004
Materiały reklamowe - citylight i rollup

Podczas projektowania opakowania wykorzystaliśmy niestandardowe rozwiązania i materiały. Zastosowana faktura papieru, tłoczenia i srebrne elementy dodają marce szlachetności i plasują ją na półce premium. Po zakończeniu etapu projektowego czuwaliśmy nad produkcją wszystkich materiałów.

Collacen  005
Materiały reklamowe - prasa

Przygotowany przez nas system identyfikacji wizualnej zakłada możliwość dalszego rozwijania. Kolejne produkty będą odróżniały się paletą kolorystyczną, a jednocześnie połączy je spójna linia graficzna.

Balsamstudio

balsamstudio

Balsamstudio istnieje od 2008 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy kompetencje i skład naszego zespołu. Współpracujemy z markami polskimi, jednak bogate i co ważne różnorodne doświadczenie zdobywamy współpracując również z Klientami zagranicznymi, należącymi do wielu sektorów rynku.

Strona internetowa: www.balsamstudio.com.

Studium przypadku

Studium przypadku

Niebanalne pomysły, interesujące rozwiązania, ciekawe koncepcje...

Tu można pokazać projekt, opisać szerzej trudy jego powstawania, podzielić się doświadczeniem.

Zapraszamy do publikacji.

Współpraca

Piszesz? Fotografujesz? Malujesz? Rysujesz?
Może projektujesz to i owo?

Daj się zauważyć!

Wystawa, wykład? Happening, konkurs?
Targi branżowe lub konferencja?

Dzieje się i nikt o tym nie wie?
Napisz do nas.

Partnerzy serwisu

  • Kancelaria Adwokacka Szczepański
  • Galeria 81 stopni