Doskonale oddaje ducha

Kreatywni, których pokazuję palcem to Maciej Lebiedowicz i Łukasz Zbieranowski, znani też jako Fajne Chłopaki (www.fajnechlopaki.com).

Fajne Chłopaki

Konkretny projekt, który – moim zdaniem – pasuje do nich jak ulał to oprawa graficzna marki Pan Tu Nie Stał (www.pantuniestal.com).

Dlaczego akurat oni?

Przeszukałem swoje archiwa w poszukiwaniu czegoś, co jest polskie i ma w sobie „to coś” – ja to definiuję jako „brak wydumania”.

Pan Tu Nie Stał

Prace dla Pan Tu Nie Stał mają w sobie autentyzm, widać, że chłopaki naprawdę „czują” ten temat. Biorę do ręki wizytówkę czy inny materiał i za każdym razem mówię „tak to właśnie powinno wyglądać”.

Pan Tu Nie Stał

Lubię vintage w ogóle, ale wiele prac, które odrzuciłem, były np. kopiami amerykańskiego stylu vintage z lat 40-tych i wcześniej. Pan Tu Nie Stał nie jest sileniem się na amerykański styl, a doskonale oddaje naszego ducha designu z lat ubiegłych.

Paweł Tkaczyk

Paweł Tkaczyk

Zarabia na życie opowiadaniem historii. Prowadzi bloga o budowaniu silnej marki i nowoczesnym marketingu - paweltkaczyk.midea.pl.

Zdarza mu się pisać książki (np. o grywalizacji czy zakamarkach marki), pisze do branżowych magazynów (jak „Brief” czy „Marketing w praktyce”), doradza startupom jako mentor (np. podczas konkursu Startup Fest).

Wierzy, że silna marka to dobrze opowiedziana historia. Dlatego jego firma - MIDEA - pomaga klientom w snuciu ich opowieści, a w konsekwencji w budowaniu silnej pozycji rynkowej.

Strona internetowa: www.midea.pl

Kreatywnym okiem

Kreatywnym okiem

Zaproszeni przez Graffusa kreatywni chwalą...  innych kreatywnych. Zwykle też w kilku słowach uzasadniają swój wybór.

Współpraca

Piszesz? Fotografujesz? Malujesz? Rysujesz?
Może projektujesz to i owo?

Daj się zauważyć!

Wystawa, wykład? Happening, konkurs?
Targi branżowe lub konferencja?

Dzieje się i nikt o tym nie wie?
Napisz do nas.

Partnerzy serwisu

  • Kancelaria Adwokacka Szczepański
  • Galeria 81 stopni