Gogo Media

Dotychczasowy logotyp nie spełniał oczekiwań właścicieli software house’u w komunikacji z obecnymi i potencjalnymi klientami, dlatego też, po czterech latach na rynku, podjęto decyzję o wprowadzeniu zmian. Butik kreatywny Hue był odpowiedzialny za przygotowanie nowych, zgodnych z przyjętą strategią biznesową firmy, projektów.

Studium przypadku - Hue 001

Podstawowym założeniem podczas realizacji projektu było stworzenie takiej koncepcji, która w ciekawy i skuteczny sposób będzie pozycjonowała markę jako zespół specjalistów od rozwiązań technologicznych. Nowe logo musiało być spójne od strony graficznej z nazwą firmy oraz komunikować nowoczesność i dynamikę.

Studium przypadku - Hue 002

Po konsultacjach z Gogo Media zdecydowaliśmy się na opracowanie jednego charakterystycznego symbolu będącego wypadkową przyjętych założeń. Nowy znak graficzny, uniwersalny w kształcie, z dominującym zielonym kolorem, symbolizuje dynamikę i profesjonalizm. Kolorystyka jest nie bez znaczenia, nawiązuje bowiem do najważniejszych wartości firmy. Dwie strzałki widoczne w znaku graficznym to symbol ruchu i nasza interpretacja części nazwy firmy „Go Go” odnosząca się bezpośrednio do ciągłości działania.

Studium przypadku - Hue 003

Strona internetowa firmy w nowej odsłonie, zdominowana kolorem fioletowym, podkreślona licznymi akcentami w kolorze białym, zielonym i pomarańczowym. Informacje na stronie zostały zaprezentowane w prosty i przejrzysty sposób, tak, aby użytkownik znalazł najistotniejsze informacje dotyczące firmy i oferty szybko i bezproblemowo. Na potrzeby realizacji projektu strony www przygotowaliśmy serię ilustracji i ikon, które wspierają od strony wizualnej prezentowaną treść. 

Hue

Hue

Niezależny butik kreatywny świadczący usługi w zakresie zintegrowanej komunikacji w nowych mediach. Skutecznie buduje wizerunek marek w cyfrowym świecie.
Dzięki połączeniu pasji, kreatywności oraz doświadczenia tworzy produkty pomagające realizować cele biznesowe. Angażuje konsumentów w dialog z marką wykorzystując interaktywny potencjał internetu. Każdy projekt jest traktowany indywidualnie i z jednakowym zaangażowaniem.

Strona internetowa: www.hue.pl.

Studium przypadku

Studium przypadku

Niebanalne pomysły, interesujące rozwiązania, ciekawe koncepcje...

Tu można pokazać projekt, opisać szerzej trudy jego powstawania, podzielić się doświadczeniem.

Zapraszamy do publikacji.

Współpraca

Piszesz? Fotografujesz? Malujesz? Rysujesz?
Może projektujesz to i owo?

Daj się zauważyć!

Wystawa, wykład? Happening, konkurs?
Targi branżowe lub konferencja?

Dzieje się i nikt o tym nie wie?
Napisz do nas.

Partnerzy serwisu

  • Kancelaria Adwokacka Szczepański
  • Galeria 81 stopni