Podkreśla cechy marki

Ponieważ El Sol słynie z dobrze wyważonego i subtelnego smaku, również i rozwiązanie POS prezentujące jej produkty musi podkreślać wspólne cechy marki. Niepowtarzalny kształt rozwiązania w formie ponadwymiarowej butelki na wino przyciąga wzrok potencjalnego klienta z najdalszych części supermarketu. Jego elegancka i otwarta konstrukcja natomiast umożliwia dostęp do eksponowanych win z czterech stron displaya. Całość uzupełnia charakterystyczne białe logo marki El Sol, które szczególnie mocno podkreślone na ciemnym tle displaya gwarantuje wysoką widoczność marki w punkcie sprzedaży.

Drewniany display El Sol

Przyjazny dla środowiska naturalnego

Display wykonany z elementów drewnianych w kolorze ciemnej śliwki doskonale wpisuje się w filozofię ekologicznego rozwiązania, nie tylko bowiem może być wykorzystywany do długoterminowego i wielokrotnego użycia, ale również może być łatwo poddany obróbce recyklingowej.

Sukces w miejscu sprzedaży

Stabilny, czteropółkowy display dostarczany jest do klienta w formie złożonej na gotowo, gdzie w prosty i łatwy sposób jest zatowarowywany 80 butelkami wina.

Jak podkreśla Maciej Poczekaj, Product Group Manager w firmie Ambra, oryginalna forma prezentacji wina marki El Sol, przyczyniła się do jej większej rozpoznawalności, a co najważniejsze, do długookresowego wzrostu sprzedaży oraz zysków.

Źródło: www.signs.pl

Studium przypadku

Studium przypadku

Niebanalne pomysły, interesujące rozwiązania, ciekawe koncepcje...

Tu można pokazać projekt, opisać szerzej trudy jego powstawania, podzielić się doświadczeniem.

Zapraszamy do publikacji.

Współpraca

Piszesz? Fotografujesz? Malujesz? Rysujesz?
Może projektujesz to i owo?

Daj się zauważyć!

Wystawa, wykład? Happening, konkurs?
Targi branżowe lub konferencja?

Dzieje się i nikt o tym nie wie?
Napisz do nas.

Partnerzy serwisu

  • Kancelaria Adwokacka Szczepański
  • Galeria 81 stopni