W loftowym stylu

Wykorzystaliśmy fakt, że lokal znajduje się w kamienicy do stworzenia wnętrza w stylu loftowym. W miarę możliwości proponujemy wyeksponować naturalny materiał ścian lub zastosować cegłę jako okładzinę. Tego typu wystrój podkreśla tradycję z jaką kojarzy się marka E.Wedel zachowując jednocześnie nowoczesny charakter. Poszerzyliśmy także przejście pomiędzy pomieszczeniami aby połączyć wnętrza wizualnie.

Pijalnia czekolady E.Wedel - Kobe Studio

Dla dzieci przewidzieliśmy specjalną atrakcję - pokój zabaw wypełniony pluszakami w kształcie ulubionych deserów. Pokój wyścielony jest poduszkami z każdej strony, aby zapewnić bezpieczną zabawę, obok znajdują się stoliki dla dzieci z siedziskami w kształcie muffinów.

Pijalnia czekolady E.Wedel - Kobe Studio

Podział funkcjonalny

Dla klientów składających krótką wizytę przewidzieliśmy miejsca siedzące przy barze oraz przy oddzielnym blacie w sali głównej. Z kolei klienci, którzy planują zostać dłużej, mają do wyboru loże w sali głównej bądź stoliki w drugiej sali.

Pijalnia czekolady E.Wedel - Kobe Studio

Pijalnia może służyć zarówno jako miejsce spotkania biznesowego, romantycznej kolacji, czy spotkania rodzinnego. W drugiej sali umieściliśmy swobodnie stoliki jak również różne rodzaje siedzisk, które można dowolnie ustawiać. Można połączyć je, aby przyjąć dużą grupę osób lub rozstawić w dowolnym układzie.

Po prawej stronie od wejścia znajdują się regały z gotowymi produktami natomiast przy barze jest ekspozycja ciast, deserów i napojów.

Pijalnia czekolady E.Wedel - Kobe Studio

Pijalnia czekolady E.Wedel - Kobe Studio

KOBE Studio

Kobe Studio

Zajmuje się projektowaniem budynków prywatnych i publicznych oraz projektowaniem wnętrz. Zajmuje się wyborem elementów i materiałów potrzebnych do ich realizacji oraz nadzorem nad ich prawidłowym wykonaniem.

Strona internetowa: www.kobestudio.pl.

Studium przypadku

Studium przypadku

Niebanalne pomysły, interesujące rozwiązania, ciekawe koncepcje...

Tu można pokazać projekt, opisać szerzej trudy jego powstawania, podzielić się doświadczeniem.

Zapraszamy do publikacji.

Współpraca

Piszesz? Fotografujesz? Malujesz? Rysujesz?
Może projektujesz to i owo?

Daj się zauważyć!

Wystawa, wykład? Happening, konkurs?
Targi branżowe lub konferencja?

Dzieje się i nikt o tym nie wie?
Napisz do nas.

Partnerzy serwisu

  • Kancelaria Adwokacka Szczepański
  • Galeria 81 stopni