Absolut w designerskim wydaniu

Absolut w designerskim wydaniu - Balsamstudio

Marka Absolut postawiła przed nami zadanie stworzenia lifestyle’owego materiału promocyjnego. Jego adresatami są najbardziej twórczy, a jednocześnie wymagający przedstawiciele młodej generacji: osobowości kreatywne i popularne w swoich środowiskach, innowatorzy, artyści, trendsetterzy, liderzy opinii, DJ-e, a także uczestnicy Projektu Pokolenie. Celem działania było wzmocnienie świadomości marki oraz wyeksponowanie jej wartości, które łączą ludzi o podobnych upodobaniach i stylu życia.

Absolut w designerskim wydaniu - Balsamstudio

Stworzyliśmy niestandardowy materiał promocyjny, który zachęca do lektury nie tylko treścią (recenzje imprezowych miejsc w kraju, wywiady z artystami, nowinki z sieci, pierwsza gra miejska pod patronatem marki Absolut i in.), ale przede wszystkim formą wydania. Wyróżnia go duży format, gazetowy papier i energetyzująca szata graficzna.

Absolut w designerskim wydaniu - Balsamstudio

Młodzieżowy luz i energia sąsiaduje tu z prostotą i elegancją typograficzną. Swobodne operowanie materiałem fotograficznym współgra z mocną kolorystyką z przewagą bieli, czerni i szarości.

Layout łączy w sobie nawiązania do klasycznej prezentacji drinków z motywami pełnej dynamiki zabawy na imprezie. Charakteryzuje go świeżość i swoboda w operowaniu różnymi, pozornie sprzecznymi środkami przekazu: od minimalizmu aż po kolaż. Wszystko po to, aby trafić w gust „absolutnych” ludzi.

Absolut w designerskim wydaniu - Balsamstudio

Balsamstudio

balsamstudio

Balsamstudio istnieje od 2008 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy kompetencje i skład naszego zespołu. Współpracujemy z markami polskimi, jednak bogate i co ważne różnorodne doświadczenie zdobywamy współpracując również z Klientami zagranicznymi, należącymi do wielu sektorów rynku.

Strona internetowa: www.balsamstudio.com.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni