Nota prawna

Korzystając z Graffusa, użytkownik zgadza się przestrzegać poniżej przedstawionych warunków. W przypadku gdy użytkownik ich nie akceptuje, powinien zrezygnować z korzystania z serwisu i pobierania udostępnionych w nim materiałów.

Treści w serwisie

Wszystkie treści zamieszczone w Graffusie mają wyłącznie charakter informacyjny lub reklamowy (artykuły reklamowe). Przykładamy należytą wagę do aktualności umieszczanych informacji, mimo to nie gwarantujemy, że informacje te są kompletne. Należy mieć na uwadze fakt, że informacje z czasem się dezaktualizują. Graffus zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w całości lub w części informacji oraz artykułów zawartych w serwisie bez uprzedzenia.

Odpowiedzialność

Graffus nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek następstwa korzystania z stron serwisu, jego zawartości oraz za nieprawidłowe działanie serwisu lub przerwy w dostępie do niego. Pełne ryzyko z tytułu korzystania z serwisu Graffus oraz wykorzystania treści umieszczonych na jego stronach ponosi użytkownik.
Graffus nie ponosi odpowiedzialności w kwestii aktualności, kompletności oraz przydatności treści.

Prawa autorskie

Zawartość strony nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie znaki handlowe, znaki graficzne (logo), adresy witryn www, nazwy produktów oraz nazwy pochodne, które opisują produkty, pomoce lub usługi użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu informacyjnym.

Prace zamieszczone na stronie www.graffus.com, stronach pokrewnych oraz w magazynie Graffus są wyłączną własnością ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu prezentacji ich dorobku.

Mając na uwadze art. 25 ust. 1 pkt. 1b Ustawy o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych, z dnia 4 lutego 1994 z późniejszymi zmianami, informujemy, że rozpowszechnianie tekstów zamieszczonych na stronie www.graffus.com i witrynach pokrewnych jest zabronione bez zgody.

Warunki uzyskania licencji na przedruk lub republikację w internecie można uzyskać pod adresem mag@graffus.com

© 2010-2018 Graffus art&design. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni