Współpraca

Magazyn Graffus jest otwarty na różne formy współpracy.

Nota prasowa

Opublikujemy informacje prasowe o wydarzeniach związanych ze sztuką lub projektowaniem w Państwa firmie, agencji, instytucji.

Poinformujemy czytelników o organizowanym przez Państwa konkursie, konferencji, wystawie, wernisażu.

Patronat medialny

Jeśli organizujecie Państwo interesujące przedsięwzięcie związane z szeroko pojętą branżą kreatywną, z chęcią udzielimy wsparcia, poprzez informację prasową zamieszczoną w Graffusie - zakładka Nie przegap!

Umieścimy też na naszych stronach box reklamowy, kierujący bezpośrednio do strony wydarzenia.

Organizacja wydarzenia

Jeśli macie Państwo pomysł na wydarzenie, pomożemy je zorganizować.

Przygotujemy szczegółowy plan, opracujemy formalności takie jak zasady i kryteria zgłoszeń, regulamin oraz przeprowadzimy imprezę.

Udostępnimy łamy naszego serwisu dla potrzeb prasowych i reklamowych.

Ważne! W przypadku konkursów, patronatem obejmujemy wydarzenia organizowane z poszanowaniem przyjętych standardów ICOGRADA i ICSID.

Reklama

Artykuł reklamowy
Tekst opublikowany na łamach Graffusa, napisany i opatrzony zdjęciami przez reklamodawcę. Artykuł reklamowy powinien dotyczyć produktów lub usług związanych z tematyką Graffusa.

AR Standard - tekst jest traktowany jak inne materiały redakcyjne, wraz z dodawaniem nowych treści przesuwa się na dalsze miejsca.

AR Premium - tekst jest, przez czas ustalony z reklamodawcą, promowany na stronie głównej serwisu. Po tym okresie jest traktowany jak inne materiały redakcyjne.

Cechy artykułu reklamowego:
- może liczyć do 8000 znaków,
- może zawierać max. 10 odnośników do podstron w domenie reklamodawcy,
- może zawierać zdjęcia.

Reklama za nagrody
W przypadku ufundowania nagrody we wspólnie zorganizowanym konkursie lub quizie, na czas ustalony z fundatorem, miejsce reklamowe w serwisie www udostępniamy bezpłatnie.

Box reklamowy
Format: jpg, gif, png.

190x200px - 30kB,
190x300px - 40kB,
190x400px - 50kB,
190x500px - 60kB.
Przestrzeń kolorów: RGB.

Publikacja
Informacja cenowa dotycząca wszystkich form reklamy oraz statystyki serwisu udostępniane są zainteresowanym podmiotom w kontakcie indywidualnym.

Materiały prosimy przesłać pocztą elektroniczną. Warunkiem emisji jest przesłanie zlecenia reklamowego podpisanego przez osoby upoważnione. Adres kontaktowy: reklama@graffus.com.

Ważne! Zastrzegamy sobie prawo do odmowy emisji, jeśli projekt graficzny reklamy jest stylistycznie i estetycznie nieakceptowalny lub narusza ogólnie przyjęte normy społeczne i obyczajowe.

Szczegółowe warunki współpracy ustalamy indywidualnie z uwzględnieniem oczekiwań obu stron. Zapraszamy do kontaktu.

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni